•  

     

     

     

     

„CBet“ išvyka į Klaipėdą pažymėta tragišku komandiniu žaidimu

IMGP3670

kvitrina.com

Sausio 24 d. Prienų „CBet“ krepšininkų išvyka į Klaipėdą ir rungtynės su „Neptūnu“ vėl nuliūdino komandos sirgalius. Ir liūdesys ne dėl to, kad komanda pralaimėjo 23 taškų skirtumu (69:92), bet dėl  žaidimo. Dauguma komandos žaidėjų, turbūt, ir nesuprato, ką jie veikė aikštelėje. Keturi žaidėjai (Tom Digbeu, Simas Jarumbauskas, Rokas Gadiliauskas, Ignas Sargiūnas) nesugebėjo pelnyti nei taško, nors galimybių turėjo ne vieną. Justinas Jogminas buvo neryžtingas (5 taškai, 5 atkovoti kamuoliai). Einaras Tubutis pradeda bijoti pats savęs (7 taškai, 6 atkovoti kamuoliai). Gilvydas Biruta nesugeba pagauti jam perduodamų kamuolių (6 taškai, 6 atkovoti kamuoliai). Komandą traukė po traumos grįžęs Marquis Wright (20 taškų) ir Mindaugas Sušinskas (20 taškų). Dominykas Domarkas pelnė 12 taškų.
Gal komanda po ilgos kelionės į Klaipėdą nesugebėjo adaptuotis? Bet aiškus vienas dalykas – prieniškiai atrodė tragiškai, nesijautė ugnelės ir pergalingo nusiteikimo. O gal ir komandos strategas  Mantas Šernius, išleidęs nestandartinį startinį penketą, padarė klaidą, kurios pasekmių nesugebėta atitaisyti per visas rungtynes.

 

Tiesioginė vaizdo transliacija ČIA

IMGP3745

 

LKL „Neptūnas“ – „CBet“ 92:69 (23:15, 19:17, 29:20, 21:17)

Mantas Šernius rungtynes pradėjo nestandartiniu penketu ir tai iš karto atsiliepė rezultatui. Prienų komanda sunkiai rinko taškus, o varžovai žingsnis po žingsnio bėgo į priekį (15:2). Esant rezultatui 11:2, Mantas Šernius buvo priverstas paimti minutės pertraukėlę ir pakeisti žaidėjus. Mindaugas Sušinskas pelnė tritaškį (15:5), bet „Neptūnas“ padidino persvarą iki 14 taškų (21:7). Ir tik tada „Cbet“ žaidime prasidėjo momentai, kurie buvo panašus į krepšinį. 4 min. atkarpą Prienų komanda laimėjo 8:2 ir po pirmojo kėlinio jau turėjo 8 taškų deficitą (23;15).

Antrojo kėlinio sėkminga pradžia įžiebė viltį (23:20), jog svečiai gali perimti iniciatyvą. Deja, to neįvyko. Aikštelės šeimininkai vėl pabėgo ir susikrovė 10 taškų persvarą (32:22). Kaip Manto Šerniaus auklėtiniai besistengė, žaidimas negerėjo. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų (42:32).

IMGP3831

Trečiojo kėlinio pradžioje Gilvydo Biručio ir Mindaugo Sušinsko pelnyti taškai padėjo sumažinti skirtumą iki 7 taškų (44:37). Deja, tolimesni įvykiai aikštelėje parodė, jog Manto Šerniaus auklėtiniai į Klaipėdą atvyko pabūti statistais. Gynyba buvo beviltiška, o puolime „CBet“ žaidėjai atrodė lyg mėtydami karštą bulvę vieni kitiems.  Toks nusiteikimas atsispindėjo ir  rezultate. Po trijų kėlinių „Neptūnas“ pirmavo 19 taškų skirtumu (71:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Mindaugas Sušinskas pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 14 taškų (71:57). Bet vėliau „CBet“ nuo visiško „paskendimo“ šiose rungtynėse gelbėjo Marquis Wright ir Dominyko Domarko taškai. Prienų komanda pralaimėjo 23 taškų skirtumu (92:69).

 

 

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti