„CBet“, gerai pradėjęs rungtynes, ketvirtajame kėlinyje „sušaudė“ „Šiaulius“ pergalingais tolimais metimais

Šiandien įvyko dar viena įdomi akistata tarp „Šiaulių“ ir Prienų „CBet“ komandų. Manto Šerniaus auklėtiniai būtent „Šiaulių“ buvo išstumti iš Karaliaus Mindaugo taurės. Tiesa, paskutiniame tarpusavio mače pergalę šventė prieniškiai, bet šios dienos rungtynės prasidėjo lyg naujas rebusas.Ir jis buvo išspręstas gan užtikrintai.

Sėkmingai pradėję rungtynes (0:8) Manto Šerniaus auklėtiniai po pirmojo kėlinio įgijo 9 taškų persvarą (14:23). Ir nors antrajame ir trečiajame kėliniuose situacija šiek tiek tapo sudėtingesnė ir aikštelės šeimininkai keletą kartų buvo laikinai perėmę iniciatyvą (54:53, 57:53) , bet prieš lemiamą kėlinį ̇̇„CBet“ komanda susigrąžino lyderystę (59:62). Ketvirtajame kėlinyje tolimos Prienų krepšininkų salvės viską sustatė į savo vietas ir įtvirtino pergalę (74:87).

Penki ̇̇„CBet“komandos žaidėjai pelnė dviženkles taškų sumas. Laurynas Birutis į varžovų krepšį įmetė 18 taškų (7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai).  Martynas Varnas ir Lukas Uleckas prie pergalės pridėjo po 15 taškų, Arnas Velička – 13 (5 rezultatyvūs perdavimai), Regimantas Miniotas – 12 (4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai). Iš viso komanda atliko 25 rezultatyvius perdavimus, pataikė 14 tritaškių.

 

 LKL „Šiauliai“ – „CBet“ 74:87 (14:23, 23:16, 22:23, 15:25)

IMGP2371

 

Rungtynės prasidėjo taikliu tolimu Donato Sabeckio  metimu (0:3). Po gerų epizodų gynyboje sėkmingai buvo užbaigtos ir atakos. Laurynas Birutis įmetė dvitaškį, Arnas Velička įsūdė tritaškį (0:8). Tokia pradžia ir neblogas pataikymas leido komandai išnaudoti Lauryną Birutį, kuris per kėlinį pelnė 10 taškų. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis Arno Veličkos pataikytas tolimas metimas leido „CBet“ krepšininkams po pirmojo kėlinio susikrauti 9 taškų persvarą (14:23).

Antrojo kėlinio pradžia nebuvo lengva. Aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir labai greitai sumažino Prienų komandos persvarą iki vieno taško (27:28). Tokia situacija privertė „CBet“ strategą paimti minutės pertraukėlę. Po jos Prienų komandos krepšininkai pataikė du tritaškius ir padidino persvarą iki 5 taškų, o po Martyno Varno dvitaškio komandas jau skyrė 7 taškai (29:39). Deja, kėlinio pabaigoje vėl sublizgėjo aikštelės šeimininkai ir netgi pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai (37:36). Lukas Uleckas kėlinio paskutinę minutę pataikė dar vieną tolimą metimą ir po dviejų kėlinių „CBet“ išsaugojo 2 taškų pranašumą (37:39).

Trečiajame kėlinyje situacija dar įkaito. Aikštelės šeimininkai jau kėlinio pradžioje įgijo trijų taškų persvarą (42:39). Luko Ulecko prasiveržimas baigėsi 2 taškais ir teise į baudos metimą, kuris buvo realizuotas (42:42). Iki pat kėlinio pabaigos nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros. Likus apie 2,5 min. „Šiauliai“ sugebėjo įgyti 4 taškų pranašumą (57:53). Lauryno Biručio dvitaškis ir Arno Veličkos taiklūs baudos metimai leido skirtumą sumažinti iki dviejų taškų (59:57). Kėlinio pabaigoje sėkmingi Regimanto Minioto veiksmai gynyboje ir puolime padėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir po trijų kėlinių pirmauti trimis taškais (59:62).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ komanda sušaudė aikštelės šeimininkus tolimais metimais. Šeši tritaškiai iš eilės leido įgyti dviženklį skirtumą (61:71, 64:74, 66:77, 68:80). Sukurta tokia gan saugi persvara leido užtikrintai ir pergalingai užbaigti šias svarbias rungtynes (74:87).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti