Blyksnis viename kėlinyje neišgelbėjo nuo sutriuškinimo Kaune

Vasario 19 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai RKL čempionato rungtynėse Kaune su „LSU-Atletu“ buvo sutriuškinti be gailesčio. Pralaimėjimas 43 taškų skirtumu (57:100) visiškai nesuprantamas. Nokdaunas pirmajame kėlinyje (6:32) parbloškė Pauliaus Ivanausko auklėtinius ir jie toliau skendo. Po dviejų kėlinių jie atsilikinėjo 39 taškais (24:63). Trečiojo kėlinio blyksnis (kėlinys laimėtas 21:17) ir Manto Gūžio lyderystė (10 taškų) buvo tik maža paguoda šiose beviltiškose rungtynėse.

Komanda buvo visiškai paralyžiuota. Mantas Gūžys pelnė 20 taškų, 10 taškų Ernesto Mankausko sąskaitoje. Per 4 kėlinius pelnyti tik 57 taškai. Komentarų nėra.

LSU-Atletas -CBet-KKSC 100:57 (32:06, 31:18, 17:21, 20:12)

IMGP36071

Du sėkmingi Arno Tilindės epizodai ir Prienų komanda pirmavo (3:4). Deja. keturi aikštelės šeimininkų tritaškiai parbloškė svečius ir jų atakos buvo „sausos“. Kėliniui įpusėjus „LSU-Atletas“ jau turėjo 11 taškų persvarą (15:4).  Prieniškiai toliau švaistė metimus pro šalį, o kauniečiai įsūdė penktą tolimą metimą, paskui dar dvitaškį (20:4). Ir tik po keturių „sausų“ minučių Darius Kuzmickas pelnė dvitaškį (20:6). Už tai Prienų komanda turėjo praleisti dar 6 taškus (26:6). „CBet-KKSC“ toliau klydo ir svaidė metimus į debesis, o aikštelės šeimininkai bėgo į priekį (30:6). Per paskutinę kėlinio minutę kauniečiai padidino skirtumą iki 26 taškų (32;6), o Ernestas Mankauskas eilinį kartą šovė pro šalį.

Antrasis kėlinys prasidėjo eiliniu „LSU-Atletas“ tolimu metimu (35:6). Mantas Gūžys ir Ernestas Mankauskas šauna pro šalį. Arnas Tilindė pelnė dvitaškį (37:8), Mantvydas Gečionis pataikė pagaliau tolimą metimą (42:11).  Deja, pavieniai prieniškių taiklūs metimai situacijos rungtynėse nekeitė ir studentai didino savo persvarą (63:22). Ernesto Mankausko taiklūs baudos metimai sumažino atsilikimą po trijų kėlinių iki 39 taškų (63:24).

Trečiajame kėlinyje pagaliau Prienų komandoje atsirado žmogus, kuris pradėjo pataikyti. Tai Mantas Gūžys. Du jo tolimi metimai ir Ernesto Mankausko tritaškis suteikė vilties, jog komanda nepaskęs galutinai (68:33). Trečiasis kėlinys buvo laimėtas 21:17 ir po trijų kėlinių komandas skyrė 35 taškai (80:45).

Deja, ketvirtajame kėlinyje pratęsti trečiojo kėlinio užsidegimą nepavyko. Vėl buvo pelnyta tik 12 taškų ir varžovai laimėjo rungtynes 43 taškų skirtumu (100:57).