Biudžetas kiauras, bet gatvės apšviečiamos ir šviesiu paros metu

Rajono politikai ir administracija dažnai kartoja, jog savivaldybės biudžetas surenkamas sunkiai, todėl karpomos kaimo plėtros ir smulkaus verslo, sporto ir kitos programos. Tačiau, deja, net tokios nepavydėtinos situacijos metu sugebama švaistyti lėšas.

Jau ne pirmą kartą Prienuose šviesiu paros metu veikia apšvietimas. Ypač „sekasi“ Maironio, N. Gyvenimo ir kitų gatvių gyventojams. Štai ir praeitą sekmadienį apšvietimas „džiugino“ šių gatvių gyventojus visą parą.

O situacija aiški. Ir atsakingi darbuotojai, jei būtų paklausti, atsakytų, kad tai atsitiko dėl techninių priežasčių. Suprantama ir be paaiškinimo, kad apšvietimas veikė todėl, kad sugedo astronominis laikrodis, kuris skirtas apšvietimo valdymui pagal saulės kilimo ir nusileidimo ciklą.

Neaiškus tik vienas dalykas: kodėl niekas nereaguoja į šią situaciją? Juk yra bendrovė, kuri atsakinga už apšvietimo sistemos priežiūrą.

Taigi apšvietimas veikia ir šviesiu paros metu, bet kai reikės, kad veiktų ilgiau tamsiu paros metu, bus atsakyta, jog tam nėra lėšų. Tad kyla klausimas: ar tik ne patys toleruojame neūkiškumą, paskui didvyriškai spręsdami pačių sukurtas problemas?

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti