• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Birštono vardas skambės ir 3×3 krepšinio lygos varžybose

 

Lukas Grėbliūnas, Donatas Truncė, Arminas Bačiūnas ir Rokas Grėbliūnas. Kairėje Birštono DOLETA treneris Arvydas Kutra

Lukas Grėbliūnas, Donatas Truncė, Arminas Bačiūnas ir Rokas Grėbliūnas.
Kairėje Birštono DOLETA treneris Arvydas Kutra

Karolis Urba

kvitrina.com


Birštono sporto bendruomenė pastebėjo, jog kurorte pradėjo veiklą Viešoji įstaiga „Birštono sportas“ (vadovas Kristupas Bubnys). Pirmieji pranešimai apie šios viešosios įstaigos pavadinimą, kuris asocijuojasi su Birštono sporto centru ir naudojamas net jo elektroniniame pašte, ką jau kalbėti apie veiklą, sukėlė nemažai neigiamų minčių. Tiesa, viešosios įstaigos vadovas Kristupas Bubnys teigė, jog jų tikslas – ne konkuruoti, o papildyti ir pritraukti į miestą daugiau sporto renginių. 

K. Bubnys priminė, jog VšĮ „Birštono sportas“ į kurortą pritraukė 3×3 krepšinio varžybas, kurių tikslas buvo pristatyti naują Birštono sporto ir sveikatingumo centrą ir paremti Rimanto Kaukėno paramos grupę.

Pasibaigus turnyrui gimė dar viena idėja, kurią, anot K. Bubnio, pavyko realizuoti. Turnyro nugalėtojai sutiko atstovauti Birštonui 3×3 krepšinio lygos varžybose ELITO grupėje. Komandą rems bendrovė „Doleta“, prisidės ir „Birštono Mineral SPA“. K. Bubnys pranešė, kad su Birštono sporto centro direktoriumi Sauliumi Smailiu sutarta, jog Mėgėjų grupėje dalyvaus Birštono SC „Doleta“ komanda, kurioje žais trenerio Aurimo Luizos auklėtiniai. VšĮ „Birštono sportas“ abiem komandoms parūpins aprangas, taip pat apmokės starto mokesčius, aprūpins vandeniu, kamuoliais bei padengs kitas būtiniausias išlaidas. 

Pagrindinė Birštono „Doletos“ komanda dalyvaus ELITO grupės čempionate ir jį pradės jau gegužės 15 d. Kaune, o gegužės 22 d. MĖGĖJŲ grupėje startuos ir Birštono SC „Doleta“ komanda, kuri varžysis Rokiškyje. 

ELITO grupės turai vyks gegužės 29 d. Vilniuje ir birželio 4 d. Tauragėje. 

Abiejų komandų treniruotės numatytos Birštono sporto ir sveikatingumo centro salėje ketvirtadieniais nuo 17–19 val.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti