•  

     

     

     

Birštono „Šilagėlės“ petankės meistrai laimėjo II „Grand Prix Norcospectra 2018“ turnyro etapą

FB_IMG_1525680970491

Povilas Reibutis

Gegužės 5‒6 dienomis Ciechanowie mieste (Lenkija) vyko du tarptautinio petankės turnyro „Grand Prix Norcospectra 2018“ etapai, kuriuose dalyvavo ir Birštono sveikatingumo klubo „Šilagėlė“ trejetas (Vytautas Gedminas, Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius). Turnyrą organizuoja petankės klubas „Ciechan“, o jame dalyvavo Kauno, Varšuvos, Gdansko, Bialystoko ir Birštono komandos.

Pirmojo etapo pradžia Birštono trejetui susiklostė itin prastai. Buvo pralaimėti du susitikimai iš eilės. Visgi, kurorto petankės meistrams pavyko pakeisti situaciją ir laimėti 5 susitikimus iš eilės. Šis spurtas leido komandai I etape užimti ketvirtąją vietą. Šiose varžybose labai svarbus kiekvienas iškovotas taškas, nes kiekviename etape jie sumuojami ir išaiškinamas nugalėtojas.

Sekmadienį vyko antrojo etapo kovos. Vytauto Gedmino vedama Birštono komanda, nesuklupusi nei karto II etape, pratęsė pergalių seriją iki 12 iš eilės. Už pergalę II etape komanda gavo 300 zlotų piniginį prizą.

Rugsėjo mėnesį vyks III ir IV etapų kovos. Pasak Vytauto Gedmino, ketvirtajame etape taškai bus dvigubinami, o ir piniginiai prizai – didesni.

Gegužės 12 d. Birštono petankės aikštyne vyks sezono atidarymo turnyras. Jį organizuoja Nacionalinė rutulių sporto federacija.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti