Birštono „SC – Olimpas“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Lituanicos“ komandą

Birštono „SC – Olimpas“ krepšininkai Kauno krepšinio „C“ lygos rungtynėse gan lengvai įveikė „Lituanicos“ komandą (88:69).

Jau pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkai uždavė gerą tempą ir iškart išsiveržė į priekį. Pirmasis kėlinys buvo laimėtas 9 taškų skirtumu (24:15).

Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino ir varžovams pavykdavo priartėti iki vienženklio skirtumo, bet „SC – Olimpo“ krepšininkai sėkmingai sužaidė kėlinio pabaigą, ir po dviejų kėlinių išlaikė pirmame kėlinyje įgytą pranašumą (44:35).

Galutinis taškas šiose rungtynėse buvo padėtas jau trečiame kėlinyje. kuriame aikštelės šeimininkai savo pranašumą padidino iki 25 taškų (70:45).

Ketvirtame kėlinyje varžovai buvo sumažinę skirtumą iki 14 taškų (78:64), bet Birštono krepšininkai kėlinio pabaigoje padidino pranašumą iki 19 taškų (88:69).

Birštono „SC – Olimpo“ komandai Justinas Tamošiūnas pelnė 13 taškų, Nerijus Verseckas (13 atkovotų kamuolių), Mindaugas Knyšius, Tadas Miliūnas – po 12, Mangirdas Knyšius – 11.