Birštono SC krepšininkų pakilimai ir nuopuoliai sekmadienį

IMGP9202

Vasario 19 d. Birštono SC krepšininkai (treneris Aurimas Liuiza) 12 val. Prienų sporto arenoje žaidė Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių rungtynes su Balbieriškio „Tūzais“, o 18 val. Marijampolėje MKML-Mantinga čempionate TOP 8 grupėje susitiko su „Veteranų“ komanda.

Pirmosiose rungtynėse Aurimo Liuizos auklėtiniai po dramatiškos kovos įveikė vienus pirmenybių lyderių Balbieriškio „Tūzus“ rezultatu 78:74. Visas rungtynes vyko bekompromisė kova. Pirmąjį kėlinį vieno taško skirtumu laimėjo Birštono SC komanda (23:24), po dviejų kėlinių jau pirmavo balbieriškiečiai (43:42). Po didžiosios pertraukos Birštono sporto centro krepšininkai buvo šiek tiek geresni ir sugebėjo atlaikyti varžovų spaudimą (74:78).

Antrosiose rungtynėse Birštono SC komandai sekėsi ne taip gerai, nors jie žaidime buvo net 3 kėlinius, bet ketvirtajame nesugebėjo suvaldyti situacijos ir turėjo pripažinti „Veteranų“ pranašumą (75:91).

Pirmajame kėlinyje Birštono SC krepšininkai ilgą laiką pirmavo (9:17), bet jo pabaigoje leido varžovams išlyginti rezultatą (17:17). Antrajame ir trečiajame kėliniuose iniciatyva buvo „Veteranų“ komandos rankose. Tiesa, trečiojo kėlinio pabaigoje Birštono SC komandai pavyko išlyginti rezultatą (47:47). Deja, ketvirtasis kėlinys virto košmaru ir Aurimo Liuizos auklėtiniai palūžo (91:75).