• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

     

     

     

Birštono savivaldybei įteikta „Auksinė krivūlė“ už įgyvendintus turizmo projektus

i3ykbn8535

Spalio 11 d., švenčiant Vietos savivaldos dieną, aštuntus metus iš eilės vyko tradiciniai Lietuvos savivaldybių asociacijos rengiami „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai, kurių metu buvo pagerbtos labiausiai įvairiose srityse nusipelniusios Lietuvos savivaldybės. Už įgyvendintus turizmo projektus „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą, kurį skyrė Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, gavo Birštono savivaldybė.
Iškilminga „Auksinių krivūlių 2013“ laureatų apdovanojimo ceremonija vyko Nacionaliniame operos ir baleto teatre Vilniuje. Ūkio ministerija apdovanojimą, kurį Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei įteikė Ūkio viceministras Kęstutis Trečiokas, skyrė už 2013 m. baigtus įgyvendintus didelius turizmo projektus – sutvarkytą Birštono miesto centrinį parką, turizmui pritaikytą Birštono kultūros paveldą (Kurhauzas), rekonstruotą Birštono kultūros centrą ir kitus svarbius projektus. Taip pat panaudota daugiau kaip 1 mln. Lt aktyvaus poilsio infrastruktūrai Birštono savivaldybės kaimo vietovėse sukurti, įgyvendinti projektai padėjo pritraukti daugiau turistų: 2013 m. pirmą ketvirtį į Birštoną atvyko 11 proc. daugiau turistų nei 2012 m. pirmą pusmetį.
Po garbingo apdovanojimo įteikimo Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė dėkojo Ūkio ministerijai už įvertinimą ir teigė: „Visos Birštono savivaldybės tarybos, administracijos ir gyventojų vardu dėkoju Lietuvos Respublikos ūkio ministerijai už mūsų Savivaldybės aukštą pasiekimų įvertinimą. Ačiū Jums, kad atkreipėte dėmesį į mūsų atliktus darbus, pasitikėjote, tikėjote ir įvertinote. Šis apdovanojimas – tai visos Birštono savivaldybės žmonių ir institucijų darbo įvertinimas. Labai džiaugiuosi, kad Birštono savivaldybė gavo apdovanojimą būtent už projektinę veiklą – iš tiesų pastarųjų metų rezultatai džiugina: sėkmingai įgyvendinta ir vis dar yra vykdoma daug išskirtinių, ne tik Birštonui, bet ir visai Lietuvai svarbių projektų. Džiaugiuosi, kad turime kuo didžiuotis šiandien ir ko siekti ateityje. Šis aukščiausias apdovanojimas – tai tam tikras ženklas, kuris įrodo, jog einame ir toliau eisime teisingu keliu. Manau, kad Birštono kurorto pristatinėti nereikia. Dauguma iš čia esančių jau esate buvę ir matę, kuo mes turtingi. O tie, kurie dar nesilankė, nuoširdžiai kviečiu atvykti į karališką, jaukų, savo nepakartojama gamta išsiskiriantį Birštoną“.
Šiais metais 14 ministerijų vadovai paskelbė savo „Auksinės krivūlės“ laureates – labiausiai tam tikroje srityje pasižymėjusias savivaldybes – ir įteikė apdovanojimus. Tradiciškai buvo įteiktas ir „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimas, kuris šiemet atiteko Kauno rajono mero pavaduotojui Petrui Mikelioniui ir Raseinių rajono tarybos narei Onai Babonienei.
Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) organizuojamų apdovanojimų „Auksinės krivūlės laureatas“ ir „Auksinės krivūlės riteris“ tikslas yra pagerbti fizinius ir juridinius asmenis, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti