• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

     

     

     

Birštono policininkai paminėjo savo profesinę šventę

Rugsėjo 30 d. Birštono PK darbuotojai iškilmingai paminėjo savo profesinę šventę. Po šv. Mišių Birštono bažnyčioje bendruomenės namuose susirinkę pareigūnai sulaukė nemažai svečių iš įvairių Birštono ir Prienų įstaigų.

Pirmiausiai „dėdes policininkus“ pasveikino Birštono Vienkiemio mokyklos-darželio vaikai, vėliau Birštono savivaldybės merė, apylinkės teismo, apylinkės prokuratūros, Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Birštono organizacijų ir seniūnijos bendruomenių atstovai.

Minėjimo metu buvo apdovanoti ir Birštono gimnazijos mokiniai, kurie išgelbėjo žmogui gyvybę. Šventės proga buvo išsakyta daug gerų žodžių policijos komisariato darbuotojams, bet geri darbai atliekami kasdien, todėl kurortas laikomas vienu saugiausių šalies miestų.

Taigi tik vieną dieną metuose policininkai tampa angelais, o visus metus jie yra sargai, saugojantys gyventojų ramybę ir net gyvybes.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti