•  

     

     

     

     

Birštono policijos duomenimis – kurorto šventė „Būk Birštone“ praėjo be rimtų incidentų

IMGP2849

kvitrina.com

Birželio 7–9 dienomis Birštone vykusi trijų dienų kurorto šventė „Būk Birštone“ sulaukė labai daug svečių. Šeštadienį po pietų net dvi valandas įvažiavimas į Birštoną buvo uždarytas. Automobiliai buvo nukreipti į improvizuotas automobilių stovėjimo aikšteles, kurios buvo suformuotos pievose iškart įvažiavus į kurortą.

Pasak Birštono komisariato vadovo Rolando Stikliaus, toks sprendimas pasiteisino su kaupu ir miestas išvengė spūsčių.

Komisariato viršininko teigimu, šiais metais buvo nutarta, kad visi pareigūnai budės gatvėse ir kartu su kolegomis iš kitų komisariatų ypatingą dėmesį skirs gyventojų ir svečių saugumui.

IMGP3322

Deja, bet pareigūnų koncentracija renginiuose neleido organizuoti tradicinės policijos ir visuomenės šventės, nors policijos šuo Amsis džiugino vaikučius ir linkėjo smagiai bei saugiai praleisti laiką kurorto erdvėse.

IMGP4070

Anot R. Stikliaus, iš viso buvo registruota 15 pranešimų apie užstatytus automobilius, triukšmą, smulkias vagystes iš prekybos centrų bei bandymą naktį pavogti alaus statines iš prekiautojų palapinės. Saugos tarnybos darbuotojo dėka žala nebuvo padaryta, bet vagišiai paspruko. Deja, bet du jaunuoliai iš Prienų bandė santykius aiškintis kumščiais. Už tokius veiksmus jie buvo sulaikyti ir jiems išrašyti viešosios tvarkos pažeidimo protokolai.

Birštono policijos komisaras bendrai šventinį laikotarpį įvertino kaip ramų. Jo teigimu, mieste girtų žmonių tikrai nesimatė, ir tai rodo, kad mes mokomės švęsti kultūringai.

Visgi, komisaras mano, kad eismo reguliavimui per kurorto šventę reikia pritraukti daugiau savanorių, tada policijos pareigūnai galės efektyviau atlikti savo tiesioginį darbą. Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti automobilių stovėjimo problemoms, nes jau artėjama prie pavojingos ribos.

R. Stiklius pasidžiaugė, jog su Birštono savivaldybės pagalba prie įvažiavimų į Birštoną jau montuojamos kokybiškos vaizdo kameros su automobilių numerių identifikavimo funkcija.

Saugus kurortas nori būti dar saugesnis.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti