Birštono „Olimpas“ liko „balne“ ir žais aštuntfinalyje

Kovo 18 d. Birštono „Olimpo“ krepšininkai Kaune žaidė KKL „C“ lygos atsakomąsias šešioliktfinalio  rungtynes su „Grizlių“ komanda.  Po pirmųjų rungtynių Birštono komanda turėjo atsargoje 8 taškus.
Pirmosios rungtynių pusės scenarijus buvo palankus kurorto krepšininkams (43:42), bet trečiasis kėlinys buvo tragiškas, ir prieš lemiamą kėlinį „Olimpas“ turėjo 13 taškų deficitą (66:53). Vis tik ketvirtajame kėlinyje birštoniškiams pavyko paskutinę minutę sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (76:68). Komandos turėjo žaisti pratęsimą, nes dviejų rungtynių rezultatas tapo lygus.
Pratęsimo metu Birštono komanda jau buvo nesustabdoma. Pratęsimas buvo laimėtas 10 taškų skirtumu (18:8), o kartu ir kelialapis į aštuntfinalį.
Komandą į pergalę vedė Mindaugas Knyšius (26 taškai, 11 atkovotų kamuolių), Justinas Tamošiūnas (26), Eigirdas Keblikas (13), Kęstutis Juškevičius (11,11).