Birštono miesto ir Alytaus rajono atstovų susitikimas Nemajūnuose

Gelbėkit vaikus

Rugsėjo 4 d. Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės iniciatyva Nemajūnuose vyko dviejų savivaldybių – Birštono ir Alytaus rajono atstovų susitikimas su su Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos pareigūnais. Taip pat susitikime dalyvavo Prienų urėdijos atstovai.

Šio susitikimo tikslas – aptarti galimybes dėl dviejų savivaldybių – Birštono miesto ir Alytaus rajono – teritorijų sujungimo tam, kad jos būtų kuo patrauklesnės turistams. Kaip pastebėjo merė N. Dirginčienė, itin svarbus turistiniu ir pažintiniu požiūriu yra Punios piliakalnis. Todėl aktualu, kad turistai, kurie lankosi vienoje ir kitoje savivaldybėje, galėtų suremontuotais keliais ir atnaujintais dviračių takais lengviau pasiekti Punią. Svarstyta, kad toks dviejų teritorijų sujungimas keliais ir dviračių takais sukurtų patrauklesnį turistams maršrutą.

Taip pat susitikime buvo diskutuojama dėl Birštono ir Alytaus rajono savivaldybių susisiekimo infrastruktūros plėtros. Savivaldybių atstovai ir pareigūnai aptarė bendradarbiavimo perspektyvas ir galimybes parengti planus 2014-2020 m. ES paramos lėšoms gauti.

Birštono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti