Birštono centriniame parke sumontuoti visi treniruokliai

parkas2

Birštono miesto centriniame parke kurorto svečių patogumui baigti sumontuoti visi  treniruokliai, išdėstyti dvejuose sporto takuose. Parko projekte, vykdomame nuo 2010 m., buvo numatyta suformuoti parko takų sistemą, susidedančią iš dviejų zonų: aktyvaus poilsio ir kultūrinio takų. Žinomų Lietuvos skulptorių darbai įsikūrė Skulptūrų take, o aktyvaus poilsio take buvo pastatyta 10 treniruoklių. Kaip teigia Birštono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Egidijus Dargis, „sutaupius rangos darbų lėšas, su finansavimo fondais sutarėme dėl įsigijimo10 papildomų treniruoklių, kurie buvo sumontuoti praėjusią savaitę ir tuo užbaigta aktyvaus poilsio takų zona.“
Šiuo metu Birštono centriniame parke yra pastatyta 20 treniruoklių, skirtų mankštinti visas raumenų grupes – jais aktyviai naudojasi sportininkai, kurorto svečiai ir birštoniečiai.

10_1020x330_gimona

Taip pat papildomai įsigytas lauko teniso stalas, nupirkta daugiafunkcinė vaikų žaidimų aikštelė (karstynės, lipynės), kuri gali būti pastatyta rugpjūčio pabaigoje.
Bene įspūdingiausia smalsiems lankytojams parko vieta yra pažintinis Nemuno kilpų pasivaikščiojimo takas. Birštoniečių surinktais rieduliais išgrįstas, tarp pušų išsidėstęs akmenuotas takas atkartoja Nemuno vingius ir yra savotiškas mastelinis Nemuno kilpų žemėlapis. Parke įrengtuose stenduose kurorto lankytojams pateikiama informacija apie žymias Nemuno kilpų regioninio parko vietoves.
Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite

3 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti