Birštono savivaldybės merės taurę laimėjo „LSU-Baltų“ krepšininkai

Rugsėjo 22 d. Birštono gimnazijos salėje vykusiame krepšinio turnyre Birštono savivaldybės merės taurei laimėti išaiškėjo taurės savininkė ir mažojo finalo nugalėtoja.

Pirmosios į aikštę išbėgo Birštono „Jazz-Diremtos“ ir Jonavos „Sporto centro“ komandos. Nors pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova, Jonavos krepšininkai buvo truputį geresni. Po pirmojo kėlinio jie turėjo vieno (18:19), o po dviejų – penkių  taškų (35:40) pranašumą. Trečiame kėlinyje abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, ir kėlinys buvo gan rezultatyvus (27:26) bei leido aikštelės šeimininkams sumažinti atsilikimą vienu tašku (62:66). Ketvirtame kėlinyje „Jazz-Diremtos“ krepšininkai žaidė lyg turėdami sparnus. Aikštelės šeimininkai į varžovų krepšį įmetė 27 taškus, o į savo leido įmesti tik 15. Būtent gerai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Jazz-Diremtos“ komandai laimėti rungtynes (89:81) ir turnyre užimti trečiąją vietą.

Dėl Birštono savivaldybės merės taurės susikovė „LSU-Baltų“ ir „Mantingos“ komandos. Jau pirmasis kėlinys parodė, jog abi komandos rimtai kausis dėl pergalės. Tiesa, pirmame kėlinyje dažniau pirmavo „Mantingos“ krepšininkai, kurie ir laimėjo jį vieno taško skirtumu (21:22), nors vienu metu turėjo 5 taškų pranašumą.

Antrame kėlinyje įvyko lūžis ir iniciatyvą perėmusi „LSU-Baltų“ komanda užtikrintai išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos. Po dviejų kėlinių kauniečiai pirmavo 7 taškais (44:37), po trijų – 10 (56:46), o rungtynes laimėjo 9 taškų skirtumu (74:65) ir tapo turnyro nugalėtojais.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas V. Sragauskas.