Birštono merės petankės turnyre – nemažai netikėtumų ir nugalėtojus nulėmęs vienas taiklus metimas 

IMGP0658

kvitrina.com

Rugsėjo 12 d. Birštono aikštyne vyko tradicinis petankės turnyras Merės taurei laimėti.

Jame dalyvavo 14 komandų. Tarp jų ir poros, kurios ne vieną kartą triumfavo šiame turnyre.

Prieš turnyrą Irmos ir Pauliaus Bagdanavičių, Mato Gaurilčiko ir Lino Budriko poros buvo įvardijamos favoritais. Savo statusą abu dvejetai patvirtino po keturių atrankos turų, patekdami į pirmąjį aštuntuką bei įveikdami ketvirtfinalį.

Bet pusfinalio kovos favoritams nebuvo tokios sėkmingos. Matas Gaurilčikas ir Linas Budrikas turėjo pripažinti Evaldo ir  Paulius Kievišų pranašumą. Įveikti pusfinalio barjero nepavyko ir Irmai ir Pauliui Bagdanavičiams. Jie nusileido Ričardui Gaškai ir Mangirdui Bigeniui.

IMGP0622

Favoritai susitiko mažajame finale ir jame triumfavo Irma ir Paulius.

Finale, kuris buvo įspūdingas, rezultatu 13:12 pergalę šventė Ričardas Gaška ir Mangirdas Bigenis.

IMGP0689

Šiame turnyre be Irmos ir Pauliaus dalyvavo ir kiti mūsų krašto atstovai – Linas Andriekus, Vytautas Vaitkevičius, Vytautas Gedminas. Deja, jų poros kovojo tik paguodos turnyre. Tiesa, visi tapo paguodos turnyro prizininkais.

Vytautas Gedminas poroje su Algiu Petrausku paguodos turnyro finale įveikė Liną Andriekų ir Gintarą Račkų. Vytautas Vaitkevičius su Sauliumi Donelavičiumi buvo treti. Bendroje įskaitoje jie užėmė 9, 10 ir 11-ąją vietas.

Turnyrą organizavo Birštono petankės klubas kartu su Birštono sporto centru.

gedminas

Birštono turnyro dalyviai Vytautas Gedminas ir Matas Gaurilčikas dieną prieš tai Šiauliuose tapo turnyro „Šiaulių taurė 2021“ nugalėtojais.

Prieš turnyro pradžią dalyvius pasveikino Birštono merė Nijolė Dirginčienė.

Taip pat skaitykite