„Birštono” krepšininkai savo aikštėje nugalėjo svečius iš Rūdiškių

IMGP90111-602x500Kovo 28 d. „Birštono” krepšininkai žaidė atsakomąsias LMMKL „Mažosios taurės” aštuntfinalio rungtynes su Rūdiškių BC „Vilkai”. Primename, jog Rūdiškėse pirmosios šios serijos rungtynės pasibaigė taikiai (68:68).

Atsakomajame serijos iš dvejų rungtynių mače „Birštono” krepšininkai buvo nesulaikomi. Visuose kėliniuose kurorto komanda dominavo aikštelėje. Pirmasis kėlinys buvo laimėtas 6 taškų skirtumu (20:14), antrasis – 10 (25:15) ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai jau turėjo 16 taškų persvarą (45:29).

Trečiasis kėlinys taip pat niekuo neišsiskyrė. „Birštono” krepšininkai, kaip ir pirmoje rungtynių pusėje, sėkmingai atakavo varžovų krepšį. Po trijų kėlinių jau buvo aišku, kas laimės rungtynes, nes komandas skyrė jau 30 taškų (69:39).

Nors ketvirtasis kėlinys nebuvo svarbus galutiniam rezultatui, kurorto krepšininkai ir jame neleido varžovams šeimininkauti. Kėlinys buvo laimėtas 9 taškų skirtumu (18:9), o kartu ir rungtynės (87:48)

Evaldas Zamblauskas į varžovų krepšį įmetė 23 taškus. Mindaugas Knyšius ir Osvaldas Brazdžionis po 17, Artūras Taučenskas – 14, Vytautas Kvedaras – 10 (14 atkovotų kamuolių).

„Birštono” krepšininkų laukia „Mažosios taurės” ketvirtfinalio kovos.