Birštono krepšininkai prasimušė į Mažųjų miestelių krepšinio lygos aštuntfinalį

Birštono krepšininkai Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos šešioliktfinalyje du kartus susitiko su Rūdiškių BC „Vilkai“ komanda. Namų rungtynėse birštoniškiai įtikinamai įveikė varžovus. Jau po trijų kėlinių Birštono komandos persvara siekė 32 taškus (84:52). Tiesa, ketvirtajame kėlinyje varžovams pavyko sumažinti skirtumą iki 19 taškų (100:81).
Birštono komandoje net penki žaidėjai pelnė 10 ir daugiau taškų. Mindaugo Knyšiaus sąskaitoje 25 taškai, Tado Miliūno – 19, Vaido Palaikio (10 atkovotų kamuolių) ir Justino Tamošiūno -17, Karolio Domarko -16 (14 atkovotų kamuolių).

Išvykos rungtynėse Rūdiškėse Birštono komanda žaidė be keitimų, nes į varžybas nuvyko tik penki komandos nariai. Vis tik komandinė birštoniškių dvasia padėjo nugalėti ir šiose rungtynėse. Pagrindą pergalei Birštono komanda padėjo pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 12 taškų skirtumu (18:30). Kituose kėliniuose žaidimas vyko taškas į tašką. Aikštelės šeimininkai stengėsi pakeisti rungtynių eigą, ir po dviejų kėlinių sumažino skirtumą iki 8 taškų (43:51). Trečiajame kėlinyje Birštono komanda padidino savo persvarą vienu tašku (65:74). Ketvirtajame kėlinyje Rūdiškių krepšininkai pakilo į lemiamą puolimą, bet Birštono komanda atsilaikė ir laimėjo rungtynes 3 taškų skirtumu (94:97).
Vaidas Palaikis pelnė 28 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, Mindaugo Knyšiaus sąskaitoje – 19 taškų (10 rezultatyvių perdavimų), Justino Tamošiūno – 18 (13 atkovotų kamuolių), Karolio Domarko – 17 (10 atkovotų kamuolių), Evaldo Zamblausko -15.