„Birštono“ krepšininkai „Mažosios taurės“ finale neprilygo varžovams

„Birštono“ komanda -„Mažosios taurės“ varžybų sidabro laimėtoja

Karolis Urba

Gegužės 2 d. Birštono gimnazijos salėje vyko Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos (LMMKL) „Mažosios taurės“ varžybų finalai.
Pirmosios į aikštelę išbėgo BC „Velžio“ ir Naujasodžio „Virintos“ komandos, kurios kovojo dėl „Mažosios taurės“ bronzos apdovanojimų. Rungtynes įtikinamai laimėjo BC „Velžys“ krepšininkai (84:58) ir iškovojo trečiąją vietą.

Finale susikovė Beižionių SK „Gijos“ ir „Birštono“ komandos. Kaip ir pirmosiose rungtynėse, pergalę įtikinamai iškovojo Beižionių krepšininkai (97:76) ir tapo „Mažosios taurės“ varžybų nugalėtojais. „Birštono“ komanda liko antra.

Pirmajame kėlinyje dar vyko apylygė kova ir „Birštono“ komanda sugebėdavo laikytis arti gerai žaidusių Beižionių krepšininkų (18:25). Antrajame kėlinyje SK „Gijos“ krepšininkai dar įtvirtino savo pranašumą. Po dviejų kėlinių jie pirmavo 14 taškų skirtumu (49:35). Galutinis lūžis mače įvyko trečiajame kėlinyje. Beižionių krepšininkai galingai spurtavo ir po trijų kėlinių įgijo 25 taškų persvarą (72:47). Ketvirtajame kėlinyje SK „Gijos“ pranašumas siekė ir 30 taškų (91:61), o rungtynės pasibaigė rezultatu 97:76.

„Birštono“ komandoje daugiausiai taškų pelnė O. Brazdžionis. Jo sąskaitoje 25 taškai. E. Zamblauskas ir R. Marcinkevičius įmetė po 10 taškų.

Beižionių SK „Gija“ gretose net 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų kiekį, o daugiausiai – V. Danilovas (22).

Finalo ketverto komandos buvo apdovanotos taurėmis, o nugalėtojai ir prizininkai medaliais.

IMGP9244Asmeniniai prizai buvo įteikti kiekvienos komandos žaidėjui.

„Birštono“ komandoje prizas atiteko Osvaldui Brazdžioniui.