Birštono komandų derbis pasibaigė „kalniečių“ nesėkme

_IGP5473

Birželio 23 d. atvirajame Prienų rajono savivaldybės PFL čemponate buvo sužaistos vienerios V-ojo turo rungtynės. Birštono komandų ( FK „Birštonas“ ir „Birštono vienkiemio bendruomenė“) derbis sulaukė nemažai dėmesio ir pateisino sirgalių lūkesčius.
Pirmojo kėlinio pradžioje „kalniečiai“ surengė keletą labai pavojingų atakų, bet neišnaudojo šimtaprocentinių progų. Vėliau žaidimas išsilygino ir pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko nuginkluoti vartų sargų.

_IGP5379
Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė FK „Birštono“ vaikinai – kėlinio viduryje Valentinas Gasparavičius po komandos draugo smūgio pakeitė kamuolio trajektoriją ir tas įlėkė į varžovų vartus (1:0).  Dar vienas įvartis atsidūrė „kalniečių“ vartuose po Vaido Celešiaus smūgio (2:0).
Tai buvo trečioji FK „Birštono“ pergalė, kuri išvedė komandą į čempionato lyderius.
„Birštono vienkiemio bendruomenės“ komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą ir užima penktąją vietą.