Birštono komanda nebuvo palanki svečiams iš Švenčionėlių

IMGP3702

Sausio 20 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai priėmė svečius iš Švenčionėlių. Pirmasis kėlinys vėl sukėlė dviprasmybių. Nors rungtynės prasidėjo įtikinamai (10:2), vėliau „Ridos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir laimėjo pirmąjį kėlinį (19:22). Tokia rungtynių pradžia užgavo Aurimo Liuizos auklėtinių savigarbą ir jie per likusius kėlinius neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę. Po dviejų kėlinių „Milasta“ jau buvo priekyje (44:46).

Po didžiosios pertraukos Birštono komanda visiškai dominavo ir laimėjo rungtynes 26 taškų skirtumu (92:66).

Vytautas Jakubaitis pelnė 20 taškų (10 rezultatyvių perdavimų). 20 taškų į varžovų krepšį įmetė ir Eivydas Aleksa. Vakario Diškevičiaus sąskaitoje 13 taškų, Dominyko Jurgelionio – 12, Edvardo Pikalavičiaus – 11 (8 atkovoti kamuoliai).