• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse sergančiųjų koronavirusu nėra

main02-min

kvitrina.com

Jau praėjo daugiau nei du mėnesiai, kai šalyje buvo paskelbtas karantinas dėl koronaviruso infekcijos. Lyginant su kitomis šalimis galima teigti, jog Lietuvoje su pandemija susitvarkyta neblogai. Mūsų krašte situacija stabili ir šiuo metu sergančiųjų koronavirusu nėra.

Primename, jog Prienų rajono savivaldybėje buvo užfiksuoti penki susirgimo atvejai, bet visi žmonės pasveiko. Birštono savivaldybėje per karantino laiką nebuvo užfiksuota nei vieno susirgimo.

Prienų rajono savivaldybėje nuo karantino pradžios turėjo saviizoliuotis 377 asmenys. Šiuo metu karantinuojasi 28 žmonės, vienas iš jų Jiezno paramos šeimai centre. Pasak Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Algio Marcinkevičiaus, savivaldybė per karantino laikotarpį padėjo iš Klaipėdos ir Vilniaus atvykti į rajoną 79 asmenims. Tiesa, anot A. Marcinkevičiaus, atnaujinus skrydžius, vėl atsiranda kraštiečių, kurie grįžta iš užsienio ir privalės karantinuotis bei atlikti koronaviruso testą. Iki mėnesio pabaigos savivaldybė pasiruošusi padėti 4 rajono gyventojams.

prienai

Viso iš užsienio atvykusių žmonių skaičiaus rajono savivaldybės administracija neturi, nes nemažai žmonių po grįžimo parvyksta į gyvenamąją vietą savu ar giminaičių bei draugų transportu. Rajono savivaldybės gydytojo Virginijaus Slautos teigimu, darbą pavyksta organizuoti atsakingai ir išvengti koronaviruso susirgimų medicinos, slaugos ir globos įstaigose. Tiesa, savivaldybės gydytojas paprašė rajono gyventojų ir toliau vadovautis protingumo kriterijais ir susibūrimo vietose dėvėti kaukes bei laikytis atstumo, dažniau plauti rankas ir dezinfekuoti liečiamus paviršius namuose ir darbo vietose.

ligoninė

Per gegužės 13 d. šalyje užfiksuoti 6 nauji susirgimo koronavirusu atvejai. Bendras susirgimų skaičius padidėjo iki 1511 atvejų. Taip pat nustatyti 26 pakartotiniai atvejai. Šalyje serga 517 asmenų, 54 mirė nuo koronaviruso ir 6 nuo kitų ligų, bet jiems buvo nustatytas koronaviruso užkratas. 934 asmenys pasveiko, tarp jų penki Prienų rajone. Karantinuojasi 260 asmenų.

Per gegužės 13 d. buvo patikrinti 7989 ėminiai, iš jų 2001 Kauno klinikų laboratorijoje, kur nustatytas vienas teigiamas atvejis. Informacijos, naujas jis ar pakartotinis, nėra.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti