Pergalingas „Birštono“ futbolininkų žygis buvo sustabdytas jų pačių tvirtovėje

Ignas Mineikis

Spalio 17 d. Birštono stadione SC „Birštonas“ futbolininkai žaidė  AAFF pirmenybių rungtynes su Alytaus „Centro“ komanda. Šios rungtynės kurorto futbolininkams, pergalės atveju, galėjo atverti kelią link pirmosios vietos. Deja, blankus antrasis kėlinys palaidojo visas galimybes kovoti dėl nugalėtojų vardo.

Pirmajame kėlinyje SC „Birštonas“ futbolininkai turėjo nedidelį aikštės pranašumą. Buvo sukurta ir keletas pavojingų momentų, bet varžovų vartai liko „sausi“. Tiesa, pirmajame kėlinyje įvartį galėjo pelnyti ir „Centro“ komanda, bet sėkmė lydėjo aikštės šeimininkus. Kėlinio pabaigoje traumą gavo Donatas Dainauskas, kurį pakeitė Robertas Ratkevičius. Deja, šiose rungtynėse Robertas nebuvo toks aktyvus ir Donato praradimas buvo stipriai jaučiamas.
Pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 0:0.

Antrajame kėlinyje kurorto komandos žaidimas prarado šviežumą. Iniciatyvą perėmė „Centro“ futbolininkai, kurie vis dažniau pavojingai atakuodavo neužtikrintai žaidusio „Birštono“ komandos vartininko saugomus vartus. Tiesa, pirmasis įvartis į aikštės šeimininkų vartus krito ne po vartininko, o po gynėjų klaidos (0:1). Kėlinio viduryje dėl patirtos traumos iš aikštelės buvo priverstas išeiti Virmantas Šabasevičius, kuris iki tol cementavo birštoniškių žaidimą aikštės viduryje. Jo išėjimas susilpnino „Birštono“ komandos veiksmus šioje teritorijoje. Varžovai iškart pasinaudojo šia aplinkybe.  Antrasis įvartis į aikštės šeimininkų vartus buvo įmuštas po kampinio ir vartininko klaidos (0:2).  Deja, SC „Birštonas“ komandos bandymai pakeisti situaciją nedavė rezultato ir rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 0:2.