„Birštono“ futbolininkams iškovoti pergalės nepadėjo ir savos sienos

Ignas Mineikis

Gegužės 16 d. Birštono stadione buvo sužaistos pirmosios oficialios Alytaus apskrities futbolo federacijos pirmenybių rungtynės. SC „Birštonas“ futbolininkai susitiko su  Veisiejų „Dainavos“ komanda.

Primename, jog po sėkmingo starto kurorto futbolininkai įpuolė į pralaimėjimo liūną.

Susirinkę Birštono stadione futbolo sirgaliai vylėsi pamatyti mūsų krašto komandos triumfą.
Deja, rungtynių pradžioje klaida baudos aikštelėje (žaidimas ranka) suteikė varžovams progą pelnyti įvartį nuo 11 m žymos. Smūgis buvo reto grožio ir „Birštono“ vartininkas buvo bejėgis. Kaip iki baudinio, taip ir po jo, žaidimas buvo apylygis ir pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

Antrojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir jautėsi, jog bręsta įvartis. Taip ir įvyko. Prieš varžovų baudos aikštelę buvo pargriautas „Birštono“ žaidėjas.

Standartinę padėtį ėmėsi realizuoti Virmantas Šabasevičius. „Birštono“ saugo smūgis buvo tikslus ir stiprus. Varžovų vartininkui beliko tik palydėti kamuolį žvilgsniu, kai jis skrodė vartų tinklą (1:1).

Deja, po išlyginto rezultato aikštės šeimininkai nesugebėjo padidinti spaudimo. Žaidimas išsilygino ir „Dainavos“ futbolininkai vis dažniau svečiavosi „Birštono“ komandos baudos aikštėje.

Vienos tokios atakos metu Veisiejų komandos žaidėjas galingai smūgiavo ir dabar jau kurorto komandos vartų sargui A. Petraškai beliko palydėti žvilgsniu į viršutinį vartų kampą skriejantį kamuolį (1:2).

Kurorto futbolininkai dar bandė išvengti pralaimėjimo ir tikrai turėjo progų išlyginti rezultatą, bet  svečių vartai liko nepaliesti.

Rungtynių pabaigoje jaunasis „Birštono“ puolėjas Robertas Ratkevičius po teisėjo švilpuko paspyrė kamuolį ir buvo nubaustas antrąja šiose rungtynėse geltonąja kortele bei turės praleisti sekantį mačą.

Deja, pralaimėjimų serija tęsiasi.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti