„Birštono“ futbolininkai – AAFF pirmenybių prizininkai

Gelbėkit vaikus

_IGP1084
Ignas Mineikis

Spalio 24 d. „Birštono“ futbolininkams nepavyko savo žiūrovų akivaizdoje surengti futbolo šventės, bet pergalingai užbaigti sezoną pasisekė. Tokia situacija susiklostė, nes į rungtynes neatvyko varžovai iš Alytaus kolegijos. Aikštelės šeimininkams buvo užskaityta pergalė rezultatu 3:0.
Tai buvo aštuntoji pergalė šio sezono pirmenybėse. „Birštono“ futbolininkai surinko 24 taškus (įvarčių skirtumas – 21) ir realiai čempionate liko antri. Tiesa, tiek pat taškų galėjo surinkti ir Veisiejų „Dainava“, bet tam, kad atsidurtų aukščiau už „Birštoną“ turnyrinėje lentelėje, Varėnos „Merkį“ reikėjo įveikti daugiau negu 9 įvarčių skirtumu. Ar toks rezultatas įmanomas? Tik vienu atveju, jei „Merkio“ žaidėjai visiškai nemokėtų žaisti futbolo. Bet toks scenarijus nebeįmanomas, nes „Merkio“ klubas turi senas futbolo tradicijas.
SC „Birštonas“ komandai atstovauja visi geriausieji mūsų krašto futbolininkai, todėl stiprinti komandą ir žaisti LFF II lygos pirmenybėse yra racijos.
Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, medaliai „Birštono“ futbolininkams bus įteikti lapkričio viduryje Alytuje.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti