•  

     

     

     

Birštono bokšto papėdėje, Liepų alėjoje, įsikūrė naujoji poilsio erdvė

IMGP0071

kvitrina.com

Gerai žinome, kaip nuvykti į restoraną „Seklytėlė“. Bet visai neseniai ties stovėjimo aikštele Liepų alėjoje atsirado vasaros estrada ir baras, o šalia įsikūrė batutas vaikams. Šią erdvę įkūrė MB „Plikis ir garbanius“. Jos steigėjai Gediminas ir Marius teigė, jog seniai norėjo įkurti poilsio erdvę šalia bokšto. Tiesa, tai padaryti pavyko ne iš karto.

Šiemet pasitaikė proga Liepų alėjoje išsinuomoti sklypą, kuriame ir buvo įrengta atvira terasa, pastatytas mobilus baras, sutvarkyta teritorija.

Vyrai sakė, jog turi nemažai minčių ir jų norai įsilieti į pramogų verslą rimti.

Žiemos sezono metu „Plikis ir garbanius“ ruošiasi dirbti ūkininkų turgelio aikštelėje netoli Birštono sporto ir laisvalaikio centro. Pasak Gedimino, jie tikisi, jog bus naudingi aplinkinėms įstaigoms, nes jų mobilioji virtuvė moderni ir šiuolaikinė. Joje ir ruošiasi gaminti karštą maistą išsinešimui.

Abu Mažosios bendrijos steigėjai turi ir kitų verslų, todėl jų žengimas į pramogų ir maitinimo verslą turėtų būti apgalvotas.

Birštone kalbama, jog kurortą aplanko tiek turistų, kad paslaugų tiekėjų vis per mažai. Taip mano ir Mindaugas su Mariumi.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti