Birštone vyko LSA Tarptautinių ryšių ir programų komiteto posėdis

Liepos 18 d. Birštono savivaldybės Didžiojoje salėje vyko Lietuvos savivaldybių asociacijos Tarptautinių ryšių ir programų komiteto posėdis. Posėdį atidarė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, kuri taip pat yra LSA Tarptautinių ryšių komiteto pirmininkė. N. Dirginčienė pasveikino posėdžio dalyvius ir pasidžiaugė, kad šis svarbus susitikimas vyksta Birštono kurorte, unikaliame gamtos kampelyje. Būdama LSA Tarptautinių ryšių komiteto pirmininke, merė stengsis, kad komiteto veikla būtų naudinga visoms savivaldybėms.

Posėdyje dalyvavo: Roma Žakaitienė,  Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė, Arūnas Gražiulis, LSA patarėjas tarptautinių ryšių ir programų klausimais; Audronė Aužbikavičiūtė, LSA Tarptautinių ryšių ir programų konsultantė ; Regimantas Baravykas, Ukmergės savivaldybės mero pavaduotojas; Lolita Gerulskienė, Ukmergės savivaldybės Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja; Sonata Dumbliauskienė, Alytaus rajono savivaldybės  Ryšių su užsieniu ir investicijų skyriaus vedėja.
LSA direktorė R. Žakaitienė džiaugėsi, kad Tarptautinių ryšių ir programų komitete dirba žmonės, kurie plėtoja tarptautinius projektus. Tokiu būdu, juos produktyviau vystant, bus galima informuoti Europos sąjungos struktūras, kuriose LSA įtraukta į politinius darinius.
Posėdžio metu buvo pristatyti šie  LSA Tarptautinių ryšių ir programų komiteto posėdžio klausimai: Lietuvos vykdomojo bendradarbiavimo įstatymo projektas; naujo finansinio laikotarpio teritorinio bendradarbiavimo programos; naujo finansinio laikotarpio Norvegijos mechanizmo programos; konsultacijų Europos tarybos Vietos ir regionų valdžių kongreso ir Europos Sąjungos regionų komiteto darbotvarkės klausimais tvarkos sukūrimo problematika. Taip pat pristatyta Lietuvos ir Flandrijos bendradarbiavimo programos galimybės.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti