Birštone surengta pirmoji šventės „Futbolas vienija“ diena

Ignas Mineikis

Birželio 20 d. Birštone stadione futbolo entuziastų dėka buvo surengta pirmoji mūsų krašte šventės „Futbolas vienija“ diena.
Šios idėjos autoriai – organizatoriai PFL (Prienų futbolo lyga) ir Birštono sporto centras.
Idėją palaikė ir prisidėjo prie renginio organizavimo Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras su atstovu Birštone Irmantu Adamoniu priešakyje.
Renginio draugais tapo bendrovė „Birštono šiluma“, svečių namai „Audenis“ bei policijos bičiulis Amsis.


Renginio idėja labai paprasta – suvienyti kaimyninių savivaldybių žmones futbolo pagalba.
Į organizatorių kvietimą atsiliepė Birštono darželio – lopšelio „Vyturėlis“, Birštono ir Prienų rajono Savivaldybių tarybų nariai,  policijos komisariatai, Birštono sporto centro, Balbieriškio FK „Ringis“, Alytaus futbolo klubo „Vytis“ jaunieji futbolininkai bei Birštono ir Prienų futbolo bendruomenė.


Gerą pusdienį Birštono stadione vyko azartiškos futbolo batalijos. Kaip ir visada, po kiekvienų rungtynių vieni džiaugėsi pergale, kiti truputį liūdėjo dėl pralaimėjimo, bet visi buvo buvo apdovanoti atminimo draugystės medaliais, o kolektyvai padėkomis už dalyvavimą pirmojoje „Futbolas vienija“ dienoje.
Taip pat renginio organizatoriai įteikė medalius ir padėkas Prienų rajono savivaldybės mokyklų futbolininkams, kurie futbolo aikštėse garsino mūsų kraštą – „Revuonos“ pagrindinės mokyklos vaikinų ir Jiezno gimnazijos merginų komandoms.


Deja, bet pasidžiaugti savo auklėtinių pasiekimais kartu su krašto futbolo bendruomene
nesurado laiko ar galimybių Stakliškių gimnazija, nesurinko komandos ir Prienų rajono Savivaldybės taryba, nors dieną prieš renginį jau buvo sustyguota visa sudėtis.

Pirmosios „Futbolas vienija“ dienos organizatoriai teigė, jog bandys panašią futbolo šventę organizuoti ir kitais metais. Pasak futbolo bendruomenės atstovų, „Futbolas vienija“ – tai ne tik devizas, tai realybė, todėl šventė turi tapti tradicine.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti