Birštone pirmą kartą surengtame badmintono turnyre – įnirtingos kovos ir 9 prizinės vietos kraštiečiams 

IMGP6978

kvitrina.com

Kovo 12 d. Birštono sporto ir sveikatingumo centre vyko „Doletos“ vardo badmintono turnyras, kurį organizavo Birštono badmintono klubas. Tai pirmasis tokio rango badmintono turnyras Birštone. Kovoms buvo paruoštos 9 badmintono aikštelės. Varžybose dalyvavo keturių pagal pajėgumą suskirstytų grupių sportininkai. 

IMGP7006

Stipriausiųjų grupėje dalyvavo keturi Balbieriškio BK „Svajonė“ ir penki Prienų BK atstovai. Tiesa, buvo iškovotos tik 2 prizinės vietos. Antrąją vietą moterų vienetų varžybose užėmė Gerda Trakymaitė (BK „Svajonė“), o trečiąją vyrų vienetų varžybose iškovojo Ąžuolas Barkauskas (BK „Svajonė“). 

B“ grupėje mūsų kraštui atstovavo devyni dvejetai. Moterų dvejetų varžybose triumfavo Gerda Trakymaitė (BK „Svajonė“) ir Agnė Stravinskaitė (Prienų BK). Vyrų dvejetų turnyre antrąją vietą užėmė Paulius Jūras (Birštono BK) ir Dalius Juodsnukis (Prienų BK), o treti liko Kristijonas Jucys (Birštono BK) ir Mantas Šatrauskas (Prienų BK).  Mišrių dvejetų varžybose antroji vieta atiteko Daliui Juodsnukiui ir Agnei Stravinskaitei (Prienų BK).

C“ grupėje mūsų krašto badmintonininkų desantas buvo dar didesnis. Matas Stravinskas (Prienų BK) vyrų vienetų varžybose tik finale pripažino varžovo pranašumą ir liko antras. Užtat kartu su Arijumi Baranausku (Prienų BK) jis tapo vyrų dvejetų varžybų nugalėtoju. Mišrių dvejetų varžybose antrąją vietą iškovojo Toma Pacevičiūtė ir Rokas Barkauskas (BK „Svajonė). 

D“ grupėje mišrių dvejetų varžybas laimėjo Gabija Gudauskaitė ir Arijus Baranauskas. 

IMGP7029

Birštono badmintono klubo atstovas Paulius Jūras pasakė, jog pildosi jo svajonė turėti Birštone geras sąlygas badmintono populiarinimui. Jo teigimu, šis „Doletos“ turnyras gali tapti atspirties tašku kurorto jaunimui pamilti badmintoną.

 

Taip pat skaitykite