•  

     

     

     

Birštone penktą kartą surengtos „Metimų taurės“ varžybos – gera vieta geriausiems šalies metikams išbandyti savo jėgas

tn_IMG_0274

kvitrina.com

Birželio 25 d. Birštono stadione penktą kartą susirinko geriausieji šalies disko, rutulio ir ieties metikai.
Tarp dalyvių – Pasaulio ir Europos čempionas, disko metikas Andrius Gudžius, Europos čempionato prizininkė, Universiados čempionė, ieties metikė Liveta Jasiūnaitė ir kiti šalies rinktinių nariai, perspektyvūs jaunieji sportininkai.
Birštone sportininkai ne pirmą kartą parodo aukštus rezultatus.
Štai, Ieva Zarankaitė disko metimo rungtyje pagerino savo asmeninį rezultatą (58,66 m), o Andrius Gudžius nusviedė diską 65,81 m. Tai beveik olimpinis normatyvas.

Vyrų disko metimo rungtyje kitas prizines vietas užėmė Domantas Poška (57,20) ir Aleksas Abromavičius (53,26). 

Tarp moterų prizininkėmis tapo Agnė Jonkutė (45,40) ir Sonata Rudytė (43,35).

Ievai Zarankaitei vienos pergalės buvo per mažai ir jinai triumfavo rutulio stūmimo rungtyje (15,71 m). Kitų prizininkų rezultatai skyrėsi tik 9 cm. Beatričė Juškevičiūtė parodė rezultatą 13,60 m, o Marija Šyvytė – 13,51 m.

Vyrų rutulio stūmimo rungtyje antrosios ir trečiosios vietos rezultatai identiški (14,90 m). Pagal papildomus kriterijus antras buvo Augustas Inda, o trečiu tapo Mindaugas Jurkša. Nugalėtoju šioje rungtyje pripažintas Mažvydas Paurys. Jo rezultatas 15,21 m.

Ieties metimo rungtyje tarp moterų, kaip ir buvo tikimasi, laimėjo Liveta Jasiūnaitė. Jos įrankis nuskriejo 58,01 m. Už 50 m ribos ietį nusviedė ir Indrė Jakubaitytė (54,41). Jinai užėmė antrąją vietą. Trečioji atiteko Medai Majauskaitei (43,04).
Vyrų gretose, nedalyvaujant Edui Matusevičiui, geriausią rezultatą (62,88 m) pasiekė Tomas Šabašinskas. Nedaug jam nusileido kiti prizininkai. Edgaras Benkunskas nusviedė ietį 61,01 m, o Matas Adamonis – 59,99 m.

Tai buvo jubiliejinės „Metimų taurės“ varžybos. Jos vyksta kasmet, gegužės mėnesį, bet šiemet dėl koronaviruso pandemijos perkeltos į birželį. Varžybos organizuojamos Birštono sporto centro iniciatyva.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti