Birštono savivaldybės merė priėmė LSU kanclerį

Lapkričio 28 d. Birštone lankėsi Lietuvos sporto universiteto kancleris, Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Svečią su delegacijos nariais priėmė savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Susitikimo metu buvo aptarta aktyvesnio bendradarbiavimo sveikatingumo srityje galimybė. M. Balčiūnas pabrėžė, jog Birštonas – didžiulių galimybių kurortas ne tik savo geografine padėtimi, bet ir puikia sporto infrastruktūros vystymosi strategija.

Diskusijos metu išaiškėjo, jog Lietuvos sporto universiteto, Lietuvos krepšinio federacijos ir Birštono savivaldybės vizijos sveikatingumo srityje panašios, o bendradarbiavimas gali paspartinti bendrų planų įgyvendinimą.

Merė N. Dirginčienė papasakojo svečiams apie kurorto vystymosi strategiją iki 2020 metų, patvirtino, kad Savivaldybė tikrai pasiryžusi kurorte statyti universalią sporto salę iki 500 vietų, kurioje galėtų žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti „Jazz-Diremtos“ komanda. Savivaldybės vadovė išsakė apgailestavimą, kad NKL komandoje nėra nė vieno birštoniečio, ir patvirtino, jog klubas sulauks paramos. Pokalbio metu buvo aptarti ir vietinių krepšininkų paruošimo nuo pradinių klasių aspektai bei bendradarbiavimo galimybės kartu su LSU ruošti savivaldybei sporto ir vadybos specialistus.

Merė atkreipė dėmesį, jog būtina greičiau spręsti klausimus dėl irklavimo bazės, kuri priklauso LSU. M. Balčiūnas patikino, jog šia kryptimi daug dirbama ir gali būti, jog prie buvusios irklavimo bazės gyvybingumo prisidės ir privatūs investuotojai. Pasak LSU kanclerio, manoma, kad bazės patalpose gali būti įrengtas sveikatingumo kompleksas su atviru mineralinio vandens baseinu.

Savo ruožtu savivaldybės vadovė išsakė mintį, jog kurortui reikalingas vandens parkas.

Pirmas LSU kanclerio M. Balčiūno susitikimas su Birštono savivaldybės mere N. Dirginčiene jam ir delegacijos nariams paliko gerą įspūdį ir viltį, jog bendros vizijos virs realiais darbais. N. Dirginčienės teigimu, žmonės, turintys idėjų ir pasiruošę jas įgyvendinti, verti aukso.

 

Taip pat skaitykite