Belaukiant rudenį vyksiančių rinkimų į Seimą

vac-2

Vacys Staknys

Ką gi, rudenį vėl rinksime Seimo narius. Vienus – vienmandatėje apygardoje, kitus – daugiamandatėje. Tiesa, šiemet balsuosime ne Prienų apygardoje, o Dainavos. Mūsų apygarda gavo naują vardą, nes joje atsirado daugiau apylinkių iš Alytaus rajono savivaldybės.

Ką mes žinome apie kandidatus, kurie kandidatuos Dainavos vienmandatėje apygardoje?

Tai žemės ūkio ministras, du kartus mūsų krašte išrinktas į Seimą Andrius Palionis. Jis yra Socialdemokratų darbo partijos narys. Socialdemokratai pasiūlė Jūratės Zailskienės kandidatūrą. Jinai dirba Prienų rajono savivaldybės administracijos direktore. Naujai susikūrusi partija „Laisvė ir teisingumas“, kuri sujungė A. Zuoko liberalus ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ R. Žemaitaičio sparną, kandidatuoti Dainavos vienmandatėje apygardoje patvirtino Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojos, partijos valdybos narės Loretos Jakinevičienės kandidatūrą. Konservatoriai nutarė, jog Dainavos vienmandatėje apygardoje kitiems kandidatams konkurenciją sudarys Seimo narys, kaunietis Andrius Kupčinskas, o „Liberalus sąjūdis“ delegavo politikos naujoką, prieniškį Paulių Minajevą.

Neaišku, ar savo kandidatus pasiūlys  Darbo partija ir „žalieji valstiečiai“. Kaip visada, sąrašuose gali būti ir kitų, mūsų krašte neveikiančių politinių jėgų atstovai. 

Daugiamandačiuose įvairių partijų sąrašuose bus daugiau mūsų krašto žmonių, bet jie – vėliau.

Rinkimai į Seimą. Už kokį kandidatą norėsite balsuoti?

Rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti