Be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų kovęsis „CBet-KKSC“ buvo sutriuškintas Užpaliuose

Gelbėkit vaikus
Mantvydas Gečionis žaidė naudingai ir rezultatyviai, bet jo pastangų pergalei pasiekti neužteko

Mantvydas Gečionis žaidė naudingai ir rezultatyviai, bet jo pastangų pergalei pasiekti neužteko

kvitrina.com

Lapkričio 9 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą (76:103) RKL „B“ diviziono čempionate. Toks rezultatas buvo lyg užprogramuotas, nes pagrindiniam komandos įžaidėjui Ernestui Mankauskui „CBet“ vyriausiasis treneris Mantas Šernius uždraudė vykti į rungtynes Užpaliuose. Galima spėti, jog jis  buvo reikalingas treniruotėje, į kurią tikrai galėjo spėti atvykti ir po rungtynių. Į rungtynes su galingu varžovu nevyko ir pagrindinis komandos centras Arnas Tilindė. Raimundas Gerbutavičius gydosi traumą.

Bet net tokioje situacijoje Prienų komanda po labai nesėkmingo pirmojo kėlinio (18:32), antrajame sugebėjo atsitiesti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik du taškai (4o:42). Deja, trečiajame kėlinyje vėl šeimininkavo „Užpalių“ komanda ir prieš lemiamą kėlinį aikštelės šeimininkai turėjo 26 taškų (52:76) persvarą. Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova, kuri buvo palanki „Užpalių“ komandai (76:103).

Prienų „CBet-KKSC“ komandai 27 taškus pelnė Mantvydas Gečionis (2/7 tritaškiai), po 15 – Orestas Aleksynas (3/5 tritaškiai) ir Mantas Jančiauskas (3/5 tritaškiai).

Prienų komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (20/38) ir labai prastai metė iš dviejų taškų zonos (16/37).

 

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti