Be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų kovęsis „CBet-KKSC“ buvo sutriuškintas Užpaliuose

Mantvydas Gečionis žaidė naudingai ir rezultatyviai, bet jo pastangų pergalei pasiekti neužteko

Lapkričio 9 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą (76:103) RKL „B“ diviziono čempionate. Toks rezultatas buvo lyg užprogramuotas, nes pagrindiniam komandos įžaidėjui Ernestui Mankauskui „CBet“ vyriausiasis treneris Mantas Šernius uždraudė vykti į rungtynes Užpaliuose. Galima spėti, jog jis  buvo reikalingas treniruotėje, į kurią tikrai galėjo spėti atvykti ir po rungtynių. Į rungtynes su galingu varžovu nevyko ir pagrindinis komandos centras Arnas Tilindė. Raimundas Gerbutavičius gydosi traumą.

Bet net tokioje situacijoje Prienų komanda po labai nesėkmingo pirmojo kėlinio (18:32), antrajame sugebėjo atsitiesti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik du taškai (4o:42). Deja, trečiajame kėlinyje vėl šeimininkavo „Užpalių“ komanda ir prieš lemiamą kėlinį aikštelės šeimininkai turėjo 26 taškų (52:76) persvarą. Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova, kuri buvo palanki „Užpalių“ komandai (76:103).

Prienų „CBet-KKSC“ komandai 27 taškus pelnė Mantvydas Gečionis (2/7 tritaškiai), po 15 – Orestas Aleksynas (3/5 tritaškiai) ir Mantas Jančiauskas (3/5 tritaškiai).

Prienų komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (20/38) ir labai prastai metė iš dviejų taškų zonos (16/37).