Prienų „TonyBet“ krepšininkai BBL ketvirtfinalio seriją pradėjo įtikinama pergale

IMG_5332_1_2Kovo 9 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai Norčiopinge žaidė pirmąsias BBL ketvirtfinalio serijos iš dviejų mačų rungtynes su „Dolphins“ komanda. Prieniškiai kontroliavo rungtynių eigą visą mačą ir prieš antrąsias rungtynes sukaupė 14 taškų persvarą (83:69).

Pirmasis kėlinys

Kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (4:4). Po Žygimanto Janavičiaus ir Artūro Valeikos sėkmingų atakų Prienų komanda išsiveržė į priekį (4:8). Į varžovų įmestus du taškus prieniškiai atsakė dar galingiau ir įgijo 8 taškų persvarą (6:14). Tiesa, aikštelės šeimininkai nesnaudė ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (10:14).
Ž. Janavičius pataikė tritaškį ir Prienų komandos pranašumas pasiekė 7 taškus (10:17). „Dolphins“ komanda spurtavo ir komandas skyrė tik 2 taškai (15:17). Tašką kėlinio pabaigoje, pataikydamas tritaškį,  padėjo Gintaras Kadžiulis (15:20).

Antrasis kėlinys

Kėlinio pradžioje „TonyBet“ krepšininkai dar kartą spurtavo ir padidino savo pranašumą iki 10 taškų (17:27). Bet kėliniui įpusėjus situacija pasikeitė, nes aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 6 taškų (25:31), o dar  po minutės komandas jau skyrė tik 4 taškai (27:31). Bet Prienų komanda neleido varžovams įsibėgėti ir po dviejų kėlinių pirmavo 6 taškais (31:37).

Trečiasis kėlinys

Kėlinio pradžia „TonyBet“ komandai nebuvo itin sėkminga. Aikštelės šeimininkai žingsnis po žingsnio mažino skirtumą ir po trijų kėlinio minučių komandas skyrė tik vienas taškas (42:43), o dar po minutės aikštelės šeimininkai jau pirmavo (46:45). Bet svečiai nepasimetė, atsakė varžovams galingu spurtu 11:0 ir įgijo 10 taškų persvarą (46:56). Prienų komanda iki kėlinio pabaigos išlaikė saugų pranašumą (53:62).

Ketvirtasis kėlinys

Kėlinio pradžioje G. Kadžiulis „įsūdė“ du tritaškius iš eilės ir „TonyBet“ persvara išaugo iki 15 taškų (53:68). Aikštelės šeimininkai suskubo paimti minutės pertraukėlę, po kurios „Dolphins“ sumažino atsilikimą iki 11 taškų (57:68). Ž. Janavičius pataikė dvitaškį ir baudos metimą (57:71). Kėlinio pabaigoje Prienų komandos pranašumas padidėjo iki 16 taškų (67:83), o rungtynes „TonyBet“ komanda laimėjo rezultatu 69:83 ir prieš rytojaus atsakomąjį mačą turės 14 taškų atsargą.

Žygimantas Janavičius pelnė 18 taškų, Mindaugas Lukauskis ir Gintaras Kadžiulis – po 17, Martynas Linkevičius -10.