Balbieriškio „Ringis“ tęsia kovą dėl AAFF salės futbolo pirmenybių medalių

ringis

Baigėsi AAFF salės futbolo pirmenybių grupės varžybos. Balbieriškio „Ringio“ futbolininkai sugebėjo  savo grupėje užimti trečiąją vietą ir tęs kovą dėl medalių.

VI turo rungtynėse „Ringio“ futbolininkai nesurado kelių link Alytaus „Dainavos“ komandos vartų. Jau pirmajame kėlinyje varžovai įgijo keturių įvarčių persvarą (0:4). Ir antrajame kėlinyje Balbieriškio komandos žaidimas nepagerėjo. „Dainava“ padidino savo pranašumą iki septynių įvarčių (0:7). Tai buvo pirmos šiose pirmenybėse taip prastai sužaistos rungtynės.

Tiesa, jau kitame ture „Ringio“ komanda rungtynėse su „Pamiškės“ futbolininkais sugebėjo susitelkti ir sunkioje bei permainingoje kovoje iškovoti pergalę (2:1).

Pirmajame kėlinyje sėkmė lydėjo Balbieriškio komandos vyrus. Artūras Zamblauskas du kartus sėkmingai pasinaudojo Donato Dainausko juvelyriniais perdavimais  ir „Ringio“ komanda įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0).

Antrajame kėlinyje iniciatyva priklausė varžovams. Bet jiems tik iš dalies pavyko ja pasinaudoti – buvo įmuštas vienas įvartis (2:1). „Ringis“ šventė pergalę ir vasario 19, 20 dienomis susitiks su „Centro“ ir „Rese“ komandomis.