Balbieriškio krepšininkai – per žingsnį nuo MMKL čempionų vardo

Balandžio 7 d. Prienų sporto arenoje buvo sužaistos pirmos MMKL Pietryčių provincijos serijos iš dviejų mačų finalinės rungtynės.

Prieš rungtynes buvo nemažai spėlionių dėl galimybės šių pirmenybių atradimui – Beižionių komandai – rimčiau pasipriešinti daugkartiniams provincijos čempionams. Deja, spėlionės liko tik spėlionėmis, nes Balbieriškio krepšininkai nepaliko varžovams jokių vilčių net per miglą pagalvoti apie pergalę.
Nuo pirmų rungtynių minučių Balbieriškio komandos pranašumas buvo akivaizdus. Po pirmo kėlinio komandas skyrė 12 taškų (23:11), o po dviejų kėlinių Balbieriškio komandos pranašumas jau siekė 17 taškų (50:33).
Didžiausias smūgis Beižionių krepšininkams buvo suduotas trečiame kėlinyje, kurį jie pralaimėjo net 17 taškų (30:13). Prieš lemiamą kėlinį Balbieriškio komanda pirmavo jau 34 taškais (80:46) ir liko tik sužinoti, su kokiu atsargos bagažu Balbieriškio krepšininkai pradės antrąsias finalo rungtynes. Beižionių komanda sugebėjo ketvirtame kėlinyje sumažinti atsilikimą iki 29 taškų (93:64) ir jos antrose rungtynėse lauks nelengva užduotis, jei, žinoma, beižioniečiai dar nori laimėti provincijos pirmenybes, panaikinti nemenką deficitą.