„Ąžuolas“ sėkmingai pradėjo Kauno apskrities salės futbolo senjorų pirmenybes

IMGP6867Lapkričio 30 d. Prienų KKSC salėje vyko antrasis Kauno apskrities senjorų salės futbolo turas.

Buvo sužaistos trejos rungtynės: Prienų „Ąžuolas“ – FK „Garliava“, FK„Garliava“ – FK „Feniksas“ , „Ąžuolas“ – „Feniksas“.
Pirmosios į aikštelę išbėgo „Ąžuolo“ ir „Garliavos“ komandos. Nuo pirmųjų rungtynių minučių prieniškiai perėmė iniciatyvą ir dažniau atakavo varžovų vartus. Bet, kaip dažnai atsitinka, vieni atakuoja, o kiti muša įvarčius. Štai ir šiose rungtynėse po „Ąžuolo“ gynėjo klaidos pirmieji įvartį įmušė „Garliavos“ futbolininkai (0:1). Tiesa, po trijų minučių Linas Gusas atidavė precizišką perdavimą Giedriui Leonavičiui, kuris išlygino rezultatą (1:1). Po šio įvarčio prieniškiai užgulė varžovų vartus, bet kėlinio pabaigoje vėl praleido įvartį į savus (1:2).
Antrajame kėlinyje „Ąžuolo“ spaudimas davė rezultatą. L. Gusas išlygino rezultatą (2:2), o Vytautas Ražaitis ir Saulius Liepa pelnė pergalingus įvarčius (4:2). Rezultatas galėjo būti ir kitoks, bet varžovų vartus gelbėjo tai vartininkas, tai vartų skersinis.

Antrosiose rungtynėse „Feniksas“ lengvai susitvarkė su „Garliavos“ komanda (7:2), o „Ąžuolas“ tiesiog sutrypė „Fenikso“ komandą (9:1). Aikštelėje šėlo Linas Gusas, kuris pelnė net 4 įvarčius, po du kartus pasižymėjo Saulius Liepa ir Vytautas Ražaitis. Dar vieną įvartį pridėjo ir komandos vartininkas Algis Bundza.
„Ąžuolo“ futbolininkai sėkmingai pradėjo pirmenybes, kuriose be jau įvardintų komandų dalyvauja ir „Pauliukai“ iš Jonavos.