„Ąžuolas“ parklupdė „Balbieriškio“ komandą

Kovo 10 d. buvo sužaistos vienerios atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių penktojo turo rungtynės tarp Prienų „Ąžuolo“ ir „Balbieriškio“ komandų. Abi komandos yra minimos kaip pretendentės į pirmenybių nugalėtojas. Susirinkę sirgaliai laukė apylygės kovos. Deja, „Ąžuolo“ veteranai nebuvo linkę juokauti ir įtikinamai 9:2 įveikė „Balbieriškio“ futbolininkus. Sauliaus Liepos vedamas „Ąžuolas“ dominavo aikštelėje, ypač šios komandos pranašumas tapo akivaizdus antrame kėlinyje. Po pirmojo kėlinio veteranai pirmavo 3:0. Balbieriškiečiai pirmąjį įvartį pelnė esant rezultatui 8:0 „Ąžuolo“ naudai (8:1). Iki rungtynių pabaigos komandos dar spėjo apsikeisti įvarčiais (9:2).

Turnyrinė lentelė

Vieta Komanda Rungtynės Pergalės Pralaimėjimai Lygiosios Taškai Įvarčių skirtumas