• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

„Ąžuolas“ parklupdė „Balbieriškio“ komandą

Kovo 10 d. buvo sužaistos vienerios atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių penktojo turo rungtynės tarp Prienų „Ąžuolo“ ir „Balbieriškio“ komandų. Abi komandos yra minimos kaip pretendentės į pirmenybių nugalėtojas. Susirinkę sirgaliai laukė apylygės kovos. Deja, „Ąžuolo“ veteranai nebuvo linkę juokauti ir įtikinamai 9:2 įveikė „Balbieriškio“ futbolininkus. Sauliaus Liepos vedamas „Ąžuolas“ dominavo aikštelėje, ypač šios komandos pranašumas tapo akivaizdus antrame kėlinyje. Po pirmojo kėlinio veteranai pirmavo 3:0. Balbieriškiečiai pirmąjį įvartį pelnė esant rezultatui 8:0 „Ąžuolo“ naudai (8:1). Iki rungtynių pabaigos komandos dar spėjo apsikeisti įvarčiais (9:2).

Turnyrinė lentelė

Vieta Komanda Rungtynės Pergalės Pralaimėjimai Lygiosios Taškai Įvarčių skirtumas