• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Auksiniai žiedai su deimantais – kodėl juos verta rinktis?

23_Auksiniai žiedai su deimantais – kodėl juos verta rinktis

Taurieji metalai ir brangieji akmenys buvo ir yra vertinami labiausiai dar nuo neatmenamų senovės laikų. Auksas kažkada buvo viena iš pagrindinių valiutų, o brangakmeniai buvo vertinami kaip turintys gydomųjų galių ir apsaugantys nuo blogos akies.

Aukso, kaip ir deimantų, kaina rinkoje nuolat auga arba išlieka stabili. Todėl visi auksiniai papuošalai su deimantais yra vertinga investicija, kuri bėgant metams išlaiko savo vertę. Ir tai yra pati svarbiausia ir pagrindinė priežastis, kodėl verta juos rinktis.

Kokią asmeninę vertę kuria papuošalai su deimantais?

Tačiau dar yra daug kitų priežasčių, kodėl auksinis žiedas su deimantu turėtų puošti kiekvienos moters ranką. Deimantai yra unikalus ir prabangus akmuo, kuris leidžia žmogui pasijusti išskirtiniu. Jie visuomet prisideda prie nepriekaištingo ir išskirtinio įvaizdžio, o kas nenori taip atrodyti? Tokie papuošalai niekuomet nesensta ir neišeina iš mados, todėl tai gali būti išskirtinis palikimas vaikams ar anūkams.

Auksinis žiedas su deimantu – populiariausia vyrų dovana moterims

Auksiniai žiedai su deimantu yra neatsiejamas sužadėtuvių pasirinkimas. Daugelis vyrų šiai progai ieško būtent tokios dovanos. Taip pat šie žiedai dovanojami ir kitomis ypatingomis progomis, norint išreikšti meilę, dėkingumą, parodyti moteriai, kad ji yra brangi kaip deimantas.

Nemažai moterų žiedus su deimantais perka pačios sau, taip pat norėdamos apsidovanoti save jubiliejaus proga, už tam tikrus pasiekimus ar tiesiog be progos. Tokia dovana sau pakelia moters savivertę, padeda pasijausti svarbia, įvertinta, kita vertus, malonu turėti nedidelę dalelę prabangos ant savo kūno.

Deimantai – vaikų gimimo, krikštynų proga

Dovanoti deimantus vaikams – visiškai unikali ir tuo pačiu nuostabi idėja. Sakoma, kad gimus berniukui, vyrai moterims dovanoja žiedą su deimantu, o gimus mergaitei – su perlu.

Galima dovanoti ir atskirą deimantą, galima dovanoti ne tik gimimo, bet ir krikštynų, mokyklos baigimo ar kitu svarbiu gyvenimo momentu. Tokią gautą dovaną suaugęs vaikas galėtų įsidėti į savo vestuvinį ar kitą auksinį žiedą, kuris vėliau galėtų tapti nuostabia šeimos relikvija, jautrus ir sentimentalus prisiminimas, perduodamas iš kartos į kartą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti