• prienuspauda

     

     

     

     

Audronis Deltuva: „Šiliečiai Baltijos šalių čempionate pasirodė solidžiai“

Gegužės 17-19 d. Estijoje vykusiame Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir Prienų OSK „Šilas“ bei Prienų KKSC orientacininkai.

Sportininkai varžėsi ilgoje distancijoje ir estafetėse. Lietuvos rinktinė įtikinamai laimėjo šias varžybas. Ypač lietuvių pranašumas išryškėjo po estafečių.

Prienų KKSC atstovė Aurelija Valčiukaitė M14 grupėje ilgoje distancijoje buvo 16-ta. Estafetės varžybose ji startavo už Lietuvos trečiąją komandą M16 grupėje ir bėgo antrame etape. Komanda užėmė 10-tąją vietą, Aurelija savo etape taip pat parodė dešimtą rezultatą.

Lietuvos rinktinei Estijoje taip pat atstovavo Vytautas Beliūnas, Vytautas Kamarūnas, Milda Radzivonaitė, Emilija Balčiūnaitė, Justina Lipeikytė ir Indrė Maciulevičiūtė.

V. Beliūnas 14 km distancijoje su 26 kontroliniais punktais buvo 9-tas, V. Kamarūnas – 39-tas. Estafetėje V. Beliūnas atstovavo pagrindinei Lietuvos komandai ir ženkliai prisidėjo prie jos pergalės. Vytautas bėgo antrame etape ir į distanciją išbėgo trečias. Savo etape parodęs geriausią laiką, pakuoniškis perdavė komandos draugui estafetę būdamas pirmas. Ir nors Lietuvos atstovas trečiame etape parodė antrą rezultatą, finišą kirto pirmas.

V. Kamarūnas su „Lietuvos 3“ komandos draugais užėmė 13-tąją vietą.

Moterų elito grupėje startavusi Indrė Maciulevičiūtė ilgoje distancijoje užėmė 26-tąją vietą, tačiau estafetėje pasirodė puikiai ir su komandos draugėmis buvo penkta. Indrė bėgo antrame etape ir iš penktosios vietos pakilo į ketvirtąją. Ir nors komandos draugei trečiame etape nepavyko jos išsaugoti, tačiau buvo iškovota aukšta penktoji vieta.

M16 grupėje Lietuvai atstovavo šilietė Deimantė Motiejūnaitė. Ji ir ilgoje trasoje, ir estafetėje buvo septinta. Sportininkė atstovavo „Lietuvos 2“ komandai ir bėgo trečiame etape. Išbėgusi į jį devinta, Deimantė distancijoje parodė šeštą rezultatą ir padėjo komandai pakilti į septintąją vietą.

M18 grupėje startavo šilietės Emilija Balčiūnaitė ir Justina Lipeikytė, kurios ilgoje distancijoje atitinkamai užėmė 8-tąją ir 10-tąją vietas. Pasak A. Deltuvos, jei Emilija pasirodė savo lygyje, tai Justinos rezultatas galėjo būti ir geresnis.

Estafetėje abi merginos dalyvavo M20 amžiaus grupėje. Emilija atstovavo „Lietuvos3“ komandai, kuri užėmė 9-tąją vietą, o Justina su „Lietuvos2“ komanda buvo septinta. Savo etape Justina parodė ketvirtąjį rezultatą, tačiau komandos draugėms nepavyko jos išsaugoti.

M20 grupėje startavo Milda Radzivonaitė, kuri ilgoje distancijoje buvo trečia, o estafetėje kartu su komandos draugėmis iškovojo antrąją vietą. Po dviejų etapų lietuvės pirmavo, tačiau Mildai trečiame etape nepavyko išlaikyti turėtos pozicijos ir ji finišavo antra.

Povilas Reibutis

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti