Atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių V turo apžvalga

Atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių V turo rungtynės vyko kovo 10 d. („Balbieriškis“ – „Ąžuolas“), kovo 16 d. („KKSC-97“ – „Stadionas“, „Jieznas“ – „Birštonas“) ir kovo 19 d. („Sugrįžę“ – „KKSC-95“).

Apie „Balbieriškio“ ir „Ąžuolo“ komandų rungtynes jau buvo rašoma, tik priminsiu, jog „Ąžuolo“ veteranai įtikinamai įveikė savo varžovus.

Gan netikėtai pasibaigė ir „Jiezno“ bei „Birštono“ komandų mačas. Agresyvų futbolą žaidžiantys jiezniškiai nesugebėjo pasipriešinti K. Joneliūno futbolininkams. „Birštono“ komanda po pirmojo kėlinio turėjo 4 įvarčių pranašumą (1:5). Antrojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 7 įvarčiai (1:8), ir tik tuomet „Jiezno“ komandai pavyko sušvelninti skirtumą vienu įvarčiu (2:8). „Birštono“ futbolininkai atsakė dviem taikliais smūgiais ir pirmavo 2:10. Rungtynių pabaigoje jiezniškiai pelnė trečiąjį įvartį (3:10) ir patyrė skaudų pralaimėjimą. „Birštono“ komanda po šios pergalės išsaugojo galimybes prasimušti į ketvertuką, kuris tęs kovas taurės varžybose.

„Stadiono“ komanda, kuri šiose pirmenybėse retai surenka pajėgiausią savo sudėtį, sunkiai, bet sugebėjo įveikti „KKSC-97“ futbolininkus (6:5). Tiesa, po pirmojo kėlinio „Stadiono“ komanda turėjo 4 įvarčių pranašumą (5:1), bet antrame „KKSC-97“ jaunimas sugebėjo sumažinti jį iki vieno įvarčio (5:6). Tai buvo pirmoji „Stadiono“ pergalė.

Įdomios rungtynės vyko tarp vienų pirmenybių lyderių „Sugrįžę“ ir „KKSC-95“ futbolininkų. Ir nors patyrę „Sugrįžę“ futbolininkai sugebėjo kontroliuoti rungtynių eigą, tačiau jiems nebuvo lengva išlaikyti savo pranašumo.

„KKSC-95“ komanda jau pirmojo kėlinio pradžioje pasiuntė „Sugrįžę“ futbolininkams perspėjimą, jog šiose rungtynėse, jei jie norės laimėti, turės kaip reikiant paplušėti (0:1). Tiesa, „Sugrįžę“ suprato, jog juokauti nėra kada, ir po pirmojo kėlinio užsitikrino dviejų įvarčių persvarą (4:2). Antrojo kėlinio pradžioje „Sugrįžę“ dar padidino savo pranašumą (5:2), tačiau iškart gavo rimtą atkirtį, ir „KKSC-95“ futbolininkai sumažino skirtumą iki vieno įvarčio (5:4). „Sugrįžę“ komanda dar kartą atstatė trijų įvarčių pranašumą (7:4), bet vėl nesugaudė „KKSC-95“ jaunimo ir praleido du įvarčius (7:6). Taigi lyderio pergalė buvo labai sunki.