•  

     

     

     

Apvalus ar stačiakampis: koks stalas tinkamas jums?

valgomojo stalai internetu

Valgomojo stalas, be jokios abejonės, yra būtiniausias elementas bet kuriame valgomajame. Tad kai reikia nuspręsti, kokio tipo stalo norite, iškyla kone visais laikais aktuali valgomojo stalo pasirinkimo dilema – apvalus ar stačiakampis? Tiek vienas, tiek kitas variantas turi savo privalumų, o kuris pasirinkimas geresnis, priklauso nuo jūsų poreikių. Tad pateikiame esminius dalykus, į ką reikia atsižvelgti renkantis stalo formą.

Valgomojo kambario dydis

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį turėsite nuspręsti – vieta, kur bus statomas stalas. Apvalūs stalai paprastai statomi kambario centre, o ne prie sienos ar kampe, todėl užima daug vietos. Tad šis pasirinkimas yra tinkamas tik dideliam kambariui.

Stačiakampio formos valgomojo stalo forma yra bene labiausiai paplitusi, ir tam yra gana rimta priežastis. Dauguma valgomųjų taip pat yra stačiakampiai. Pailgiems kambariams stačiakampis stalas yra patogus ir estetiškai atrodantis variantas. Be to, turint nedidelę valgomo erdvę, šių stalų didelis pliusas, kad stačiakampiai stalai gali būti statomi prie sienos, o taip sutaupoma nemažai vietos.

Jei taupote laiką, puiki išeitis – valgomojo stalai internetu. Pasižvalgykite internetinėse parduotuvėse ir tikėtina, jog atrasite valgomąjį stalą pagal jūsų valgomojo kambario savybes žymiai greičiau.

Žmonių skaičius

Apvalus valgomojo stalas – vienas iš geriausių pasirinkimų mažiems susibūrimams, nes visi mato vieni kitus, lengviau vesti pokalbius, o ir sukuriama jaukesnė aplinka. Tačiau atminkite, kad apvalus stalas tikrai nėra idealus didesniems susibūrimams. Nors prie didelio apvalaus stalo jūs vis dar matote kitus žmones, jie sėdi pakankamai toli, todėl bus sunku šnekėtis ir jums netgi gali tekti šaukti per stalą, kad būtumėte išgirsti.

Stačiakampiai stalai turi pranašumą, kuriuo apvalūs stalai negali konkuruoti: tai sėdimų vietų skaičius. Stačiakampis stalas leidžia sutalpinti didesnį žmonių skaičių prie mažesnio stalo. Todėl jei ieškote valgomojo stalo, skirto puikioms šventėms ir draugų pasibuvimams, patariame rinktis stačiakampį stalą.

Bendravimo aspektas

Dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis stalą, yra tai, kaip jis veikia, ar skatina bendrumo jausmą valgymo metu ir ypatingomis progomis. Apvalus stalas turi didelį pranašumą prieš stačiakampius, nes jie padeda sukurti lygybę. Stačiakampiuose priešingai – asmenys, sėdintys stačiakampio stalo galuose, yra laikomi pranašesniais už kitus.

Galiausiai pats svarbiausias dalykas yra jūsų pačių skonis. Net įvertinę visus abiejų stalų pranašumus ir trūkumus, išsirinkite būtent tokį, kuris jus traukia ir yra mieliausias širdžiai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti