•  

     

     

     

Apšvietimo ūkio problemas didina ir finansiniai sunkumai

Po to, kai „Krašto Vitrina“ išspausdino straipsnį apie gatvių apšvietimo veikimą ir šviesiu paros metu, į redakciją paskambino bendrovės „Kleiza ir Ko“ direktorius Gintaras Kleiza ir išdėstė savo poziciją apie situaciją gatvių apšvietimo sistemoje. G. Kleiza apgailestavo, kad dėl techninių priežasčių kai kuriose gatvėse savaitgalį šviesiu paros metu veikė apšvietimas. Esą nusimušė astronominio laikrodžio reguliavimas, ir praeitą savaitę apšvietimas Revuonos gatvėje veikė visą naktį, nors programiškai nustatyta, kad apie pirmą valandą nakties apšvietimas išsijungia. Pasak G. Kleizos, informacijos, kad apšvietimas kai kuriose gatvėse veikia ir šviesiu paros metu, bendrovės darbuotojai neturėjo.
Bendrovės „Kleiza ir Ko“ vadovas teigė, jog apšvietimo sistema reikalauja investicijų ir atnaujinimo, bet dėl lėšų stokos vykdoma tik būtina priežiūra. Apšvietimas tamsiu paros metu (iki pirmos valandos nakties) veikia tik Prienuose, seniūnijų centruose jis visiškai atjungtas.
Šiais metais esą bendrovė atliko darbų ir paslaugų už 235 000 litų, o apmokėta tik už 120 000 litų. Nors sutartis pasirašyta 470 000 litų sumai, atsakingi savivaldybės administracijos darbuotojai prašė susilaikyti nuo kai kurių darbų vykdymo.
Atkarpoje nuo tilto iki Monopolio būtina kuo greičiau pakeisti kabelius, nes jie yra avarinio stovio. G. Kleizos manymu, į apšvietimo sistemos įrangą būtina investuoti.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti