•  

     

     

     

Apklausos rezultatai: Birštono žmonės mero kėdėje nori matyti dabartinę vadovę

birstono-savivaldybe-nijole-dirginciene-4Pasibaigė naujienų portalo kvitrina.com inicijuota apklausa „Ką norėtume matyti Birštono mero kėdėje?“.

Daugiau negu mėnesį portalo lankytojai turėjo progą išsakyti savo nuomonę ir atiduoti balsus už jiems priimtiną kandidatą.

Apklausos rezultatai patvirtino, jog valdžioje esančių socialdemokratų lyderė Nijolė Dirginčienė ir apklausoje išliko pirmąja.

Ją mero kėdėje nori matyti 30% (932) apklausos dalyvių. Antroje pozicijoje liko verslininkas Ervinas Marčiulionis, atstovaujantis „Liberalų sąjūdį“, kuriam savo balsus atidavė 733 (23%) apklausos dalyviai.

Išlaikė savo pozicijas ir konservatoriai. Nesenai iš tėvo Vytauto Šeškevičiaus TS-LKD Birštono skyriaus vairą perėmusį Darių Šeškevičių palaikė  22% (698) balsavusiųjų (nuotrauka apačioje).

IMG_5126Susumavus balsus, kuriuos gavo socialdemokratų atstovai, galima daryti išvadą, jog daugiau negu pusė (52%) apklausos dalyvių ir toliau nori matyti juos valdžioje. Tiesa, kaip parodė ir rinkimai į Europarlamentą, Birštone daugėja ir kitų partijų rėmėjų.

Iš viso apklausoje už pateiktus potencialius kandidatus atiduota virš 3000 (3144) balsų.

Tiesa, reikia pastebėti, jog balsavimai vyko itin organizuotai visų apklausos lyderių atžvilgiu.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti