•  

     

     

     

Angelų sargų dienos proga – padėkos žodžiai ir sveikinimai su profesine švente

 

IMG-4671

Vilija Čiapaitė

Atkuriant nepriklausomos Lietuvos valstybės institucijas, 1990 m. gruodžio 11 d. priimtas Lietuvos Respublikos policijos įstatymas, sukurta ir Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje pašventinta policijos vėliava, kurioje įrašyti prasmingi žodžiai: „Įstatymas ir teisėtumas“, atkurta Policijos diena – spalio 2-oji.

Paminėti Angelų sargų dieną į Prienų kultūros ir laisvalaikio centro salę atvyko ne tik Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai, bet ir nemažai svečių. Tai Seimo narys Andrius Palionis, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, savivaldybės administracijos darbuotojai, seniūnijų seniūnai, rajono biudžetinių įstaigų vadovai ir atstovai.  Atvyko ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojai – Virginijus Jaruševičius ir  Raimundas Jaciunskas.

Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka daug įvairių funkcijų, o jų atliekamas  darbas suteikia saugumo jausmą. Policininkai pasiryžę pagalbos ranką ištiesti kiekvienam, kuriam ji reikalinga. 

Savo profesinę dieną pareigūnai pasitinka ne tik priimdami sveikinimus iš partnerių ir visuomenės atstovų, bet ir įvertindami savo veiklą. 

Dalis Prienų PK pareigūnų buvo apdovanoti I-ojo ir III-ojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“,  Alytaus AVPK viršininko Alvydo Jurgelevičiaus padėkomis už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą.

Padėkas įteikė ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas bei Seimo narys Andrius Palionis.  

IMG-4726

Šventinio renginio metu grojo Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos, magistrantūros studentas Petro Bondar (Ukraina), o šventinę „vinį“ įkalė vokalinis ansamblis „Aksomas“ (vad. Dalė Zagurskienė).

     

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti