Aleksandro taurė – Vytauto Gedmino ir Gintaro Labanausko rankose

IMGP2093

kvitrina.com 

Į Birštoną pasveikinti Birštono petankės klubo prezidento su 80-mečiu atvyko petankės bendruomenės nariai iš Druskininkų, Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Prienų ir Birštono. Dešimt dvejetų komandų stojo į kovą dėl pagrindinio prizo – Aleksandro taurės.

Ketvirtą kartą Aleksandro taurę laimėjo Vytautas Gedminas. Jo partneriu buvo Gintaras Labanauskas. Dvejetas iškovojo 6 pergales iš 7 galimų. Po penkias pergales iškovojo Eugenija Karbočienė ir Paulius Rulinskas bei Vytautas Vaitkevičius ir Saulius Donelavičius. Pergalė tarpusavio kovoje antrąją vietą garantavo Eugenijai ir Pauliui. Vytautas ir Saulius liko treti. Ketvirtosios-šeštosios pozicijų komandos iškovojo po 4 pergales. Septintoji vieta atiteko komandai, kuri savo krepšelyje turėjo 3 pergales, aštuntoji – komandai, iškovojusiai dvi pergales. 9-oje ir 10-oje vietose liko komandos, kurios surinko po vieną pergalę.

Petankės bendruomenė padovanojo Aleksandrui Gorinui paveikslą su šveicariškais kalnais ir bendruomenės narių parašais.

Tai buvo dešimtasis Aleksandro taurės turnyras.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Vytautas

    2021 | 17:32
    Buvo svečiai, o kartu ir dalyviai ir iš Druskininkų. Gaila, kad nepaminėjot, jie gi yra ir nuotraukose, ir netgi užėmė 4-ą vietą.