•  

   

   

   

A. Vaicekauskas: „Prienų šilumos tinklų“ vadovas nušalintas dėl netinkamo reagavimo į pastabas ir prastos komunikacijos“

vaicekauskas 2

Vacys Staknys
kvitrina.com

Spalio 8 d. netikėtai nuo pareigų buvo nušalintas bendrovės „Prienų šilumos tinklai“ direktorius Ramūnas Blaževičius. Valdybos sprendime buvo įvardinta aptaki formuluotė: „praradus pasitikėjimą“. Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė nepanoro paaiškinti, kas po tuo slypi.

Grįžęs iš atostogų Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas sutiko paaiškinti bendrovės „Prienų šilumos tinklai“ vadovo atleidimo priežastis.

Pasak mero, vadovo veikla pradėjo netenkinti, kai ėmė strigti aptarti pavedimai, o į pastabas nebuvo tinkamai reaguojama. Paskutinis pasitikėjimo lašas – be vandens paliktas baseinas, o pažadėti terminai nebuvo įvykdyti. Mero teigimu, jis nuolat inicijuoja pokalbius su vadovais ir stebi jų veiklą. Deja, „Prienų šilumos tinklų“ vadovo veikla ne visada tenkino, be to, buvo prasta atliekamų darbų komunikacija. Vadovas neturėjo aiškios bendrovės vystymosi vizijos, todėl reikėjo imtis veiksmų, nes negalima, kad bendrovė pasimestų šiame greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Rajono savivaldybės meras gerų bendrovės rezultatų ir mažos šilumos kainos nelinkęs tapatinti su vadovo veikla. Jo manymu, tai pasiekta dėl nuoseklios savivaldybės pozicijos ir Taryboje priimtų sprendimų dėl investicijų.

A. Vaicekauskas teigė, jog buvo ne vienas pokalbis su vadovu, bet permainų nesimatė. Savivaldybės meras pasisakė ir apie laikinąjį bendrovės vadovą Paulių Minajevą. Pasak jo, iš savivaldybės specialistų ir buvusių darbdavių girdėjo tik gerus atsiliepimus apie Pauliaus profesionalumą, todėl susidarė ir nebloga asmeniška nuomonė. Mero manymu, laikinasis darbas vadovo poste parodys P. Minajevo sugebėjimus mąstyti strategiškai.

Savivaldybės vadovas negalėjo pasakyti, ar bus skelbiamas konkursas, ar valdyba dėl vadovo priims kitą sprendimą.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. Jonas

  Visus šitus „ponus“ į valdžios kėdes mes pasodinam balsuodami. Meras daug padaręs rajonui ir kažin ar norės dar dalyvaut rinkimuose, o kiti ponai ir ponios gerai tegu pagalvoja ar jie turi tarnaut rinkėjui ar rinkėjas jiems.

  Atsakyti
 2. Prienietė

  Na taip, ranka ranką plauna! Didesnio „profesonalo“ už Paulių Minajevą tikrai nerasi, o tiksliau nerasi žmogaus, kuris būtų marionetė savivaldybės kišenėje. Graudu skaityti tokį mero pasisakymą. Viliuos, kad jo kadencija yra paskutinė, kaip ir „ponios“ Zailskienės.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti