90-metis Jonas Vyšniauskas: „Mano hobis – bendravimas su moterimis”

Gelbėkit vaikus

_IGP6699

kvitrina.com

Birželio 27 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pasveikino prieniškį Joną Vyšniauską su 90-uoju jubiliejumi.

DSC_0005

Po oficialiosios dalies J. Vyšniauskas papasakojo apie savo darbą tuometiniame Taupomajame banke, pasidalino įžvalgomis apie bendravimą su darbuotojais bei atskleidė savo hobį. Pasak jubiliato, jis mėgsta bendrauti su moterimis ir šį pomėgį galima vadinti hobiu.

J. Vyšniauskas pažėrė daug gerų žodžių apie moteris ir pabrėžė, jog be jų neįsivaizduoja savo ilgametės veiklos banke.

DSC_0004

1999 m. leidykla „Vaga“ išleido leidinį „Lietuvos taupomasis bankas“, kuriame yra 1956 m. J. Vyšniausko nuotrauka su prierašu: „Prienų taupomosios kasos vedėjas Jonas Vyšniauskas“.

DSC_0008

Tame pačiame leidinyje yra nuotrauka, kurioje pavaizduotos Taupomosios kasos darbuotojos.

Solidaus amžiaus vyras – gyva Prienų istorija. Jo atmintis fenomenali. Susitikime su meru jubiliatas paprašė padėti Prienų muziejui išleisti knygą su Prienų istoriniais vaizdais. J. Vyšniausko teigimu, jis turi daug mūsų miesto nuotraukų, kurios mena ir prieškarinius laikus. Jis vardino Prienuose gyvenusių žydų pavardes ir pasakojo apie jų verslus.

Meras A. Vaicekauskas palaikė idėją dėl knygos su istorinėmis nuotraukomis išleidimo.

Jubiliato sveikinimo ceremonijoje dalyvavo ir mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, kiti administracijos darbuotojai.

 

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Vytautas Kuzmickas

    Problema slypi tame,kad dabartiniai Prienų valdžios atstovai istoriją supranta,tik sovietinį laikotarpiį,kurio kolūkiniuose laukuose,fermose,,gamyklose ,kuriuose jie buvo, ar tai matė.O apie Prienų valdžioje sėdinčius istorikus nėra net ką kalbėti.Ar šiek tiek išmanantis ir padorumo jausmą turintis istorikas būtų kėlės „Gerėjančio drakono “įvaizdį?! Kai toki istorikai valdžioje,tai ir muziejus neskatinamas veikti.Gerbiami ponai,,prie didelės pagarbos ponui Vyšniauskui,ar Juozas Brundza,mūsų tarpukario veikėjai,partizanai neužsitarnauja dėmesio?!

    Atsakyti
  2. Nagi

    Taigi leiskim tą knygą, leiskim, padėkim išleisti. Tegul gerb. Vyšniauskas talpina joje savo nuotraukas ir dar teksto prirašo. Kiti Lietuvos regionai seniai turi savo solidžių istorinių-kultūrinių leidinių, ir periodinių, ir ne tik, o čia .. Ką, ar Prienai neturi savo istorijos, ypač prieškarinės? Gerai būtų, kad istorikus, sėdinčius savivaldybėje, tai irgi domintų žymiai labiau, negu koks pvz.smiginis?

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti