„Valdančiųjų klubas“ naujoms partijoms pasakė „ne“

Gelbėkit vaikus

Rugsėjo 20 d. rajono savivaldybės Tarybos dauguma eiliniame savo susitikime apsvarstė du klausimus. Pirmiausia, „Valdančiųjų klubo“ nariai pozityviai įvertino savivaldybės Tarybos ir administracijos vadovų pastangas sumažinti Prienų miesto gyventojams šilumos tarifą iki šių metų šildymo sezono pradžios ir pavedė siekti maksimalios naudos iš šio sandėrio.

Valdantieji taip pat nutarė, jog daugiau į savo politinį klubą nepriims jokių partijų atstovų.

Pasak rajono „teistvarkių“ lyderio Vytauto Kamblevičiaus, kam reikia plėsti ir taip stabilią daugumą, kuri apsiprato ir apsidaužė? Tiesa, V. Kamblevičius, kalbėdamas apie šilumos ūkį, teigė, jog administracija ir UAB „Prienų energija“ už perimtą Jiezno katilinę turėtų išsiderėti bent 5 centų nuolaidą.

Liberalcentristas Algirdas Kederys, patvirtinęs, jog prieštaraujančių dėl Jiezno katilinės nebuvo, pasakė, jog būtina kuo greičiau įrengti joje biokuru kūrenamą katilą.

TS LKD Prienų skyriaus pirmininkas Kęstutis Palionis teigė, jog valdančiojoje daugumoje esantys jų partijos nariai visada palaikydavo sprendimus, kurie naudingi rajono žmonėms, todėl buvo pritarta idėjai perimti Jiezno katilinę ir vesti derybas su „Prienų energija“ dėl šilumos tarifo sumažinimo.

Meras Vytas Bujanauskas naujienų portalui kvitrina.com pabrėžė, jog valdančiosios daugumos nariai pritarė sprendimui perimti Jiezno katilinę ir siekti UAB „Prienų energija“ teikiamos šilumos tarifo sumažinimo.

Taigi atrodo, jog „Valdančiųjų klubo“ durys užsivėrė ir tampa akivaizdu, jog būtent socialdemokratai, „teistvarkiai“ ir liberalcentristai bei TS-LKD partijos ir Socialdemokratų sąjungos atstovai užsikrauna ant savo pečių atsakomybę už rajono savivaldybės gyventojų gerovę.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti