•  

     

     

     

     

Petankistų startai Martino Winterio turnyre

Povilas Reibutis

Rugpjūčio 4-5 d. Kaune vyko tarptautinis petankės turnyras Martino Winterio taurei laimėti. Jame dalyvavo ir mūsų kraštui atstovaujančios komandos.

Trejetų varžybose kovėsi 26 komandos. Geriausiai iš mūsų komandų pasirodė P.I.G trejetas (Gerda Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius ir Ignas Žilinskas). Birštono-Prienų komanda sėkmingai įveikė kvalifikacinį barjerą ir pateko į komandų, kurios tęsė kovą dėl apdovanojimų, sąrašą. Ketvirtfinalyje P.I.G komanda 6:9 pralaimėjo A3 trejetui ir kovojo dėl 5-8 vietų. Pirmoje partijoje P.I.G trejetas 13:8 įveikė „Gibusy“ komandą, o lemiamoje kovoje dėl 5 vietos nepaliko jokių vilčių „Zemstos“ komandai iš Lenkijos (13:8).

Deja, „Šilagėlė“ ir „Arijai“ po kvalifikacinio etapo (5 turai) tarp 8 stipriausių komandų neprasimušė. „Šilagėlė“ kvalifikaciniame etape iškovojo tris pergales, o „Arijai“ dvi. Abi komandos kovas tęsė Paguodos turnyre. Galutinėje įskaitoje „Šilagėlė“ (Irma Gedminaitė, Vytautas Vaitkevičius, Vytautas Gedminas) užėmė 10-tąją, o „Arijai“ (Giedrius Bisikirskas, Vytas Žiūkas, Arvydas Valatkevičius) – 17-tąją vietas.

Sekmadienį vyko dvejetų varžybos, kuriose varžėsi 24 komandos, tarp jų ir trys mūsų krašto. Šį kartą „Šilagėlė“ (V. Gedminas ir V. Vaitkevičius) sužaidė sėkmingiau ir po kvalifikacinio etapo pateko į finalinį aštuntuką. Ketvirtfinalyje Birštono petankės žaidėjai įveikė Rusijos komandą (8:7) ir pateko į pusfinalį, kuriame 7:13 pralaimėjo Prancūzijos komandai. Kovoje dėl trečiosios vietos sėkmė vėl nusisuko nuo „Šilagėlės“ Vytautų. Birštoniškiai 12:13 pralaimėjo „Zemstos“ dvejetui.

„Arijų“ dvejetui (G. Bisikirskas ir V. Žiūkas) ir „Apči“ (I. Gedminaitė, P. Bagdanavičius) nepavyko patekti į finalinį etapą. Vyrai po Paguodos turnyro kovų liko keturiolikti. Geriau sekėsi „Apči“ porai. Irma ir Paulius Paguodos turnyre užėmė antrąją vietą ir bendroje įskaitoje užėmė 10-tąją vietą.

Ketvirtosios vietos laimėtoja dvejetų turnyre „Šilagėlės“ komanda buvo apdovanota medaliais ir marškinėliais. Medaliai buvo įteikti ir Paguodos turnyruose antrąsias vietas iškovojusioms „Šilagėlės“ (trejetų turnyre) ir „Apči“ (dvejetų) komandoms.


Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti